Monday, July 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Hot trendy sylwestrowe

Hot trendy sylwestrowe

Sylwestrowe tendencje prezentują się w tym roku bardzo różnorodnie. Zobaczcie same.

Sylwestrowe tendencje prezentują się w tym roku bardzo różnorodnie. Będą łaskawe zarówno dla miłośniczek klasycznej elegancji, jak i amatorek tradycyjnej konwencji, które uważają, że powitanie Nowego Roku bez błysku cekinów i brokat nie ma racji bytu.

CEKINY TOP TO TOE

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Gdy wizjonerzy mody uchylili rąbka tajemnicy, pokazując kreacje na sezon jesień zima 2015-16 większość fashionistek poczuła się więcej niż usatysfakcjonowana. W ich propozycjach dostrzec można wszystko, co kojarzy nam się z wyrafinowaną wieczorową elegancją i niezawoalowanym seksapilem. Lśnienie ma swoje mocne pięć minut w postaci cekinowych kreacji top to toe i metalicznych tkanin. Błyszczą kolekcje Carven, Saint Laurent, Marca Jacobsa i wielu innych. Migotanie połyskliwych kreacji tonuje czerń w wersji minimalistycznej (nieśmiertelna mała czarna), ale również nieco bogatszej, zmysłowej, hołdującej kobiecości. Czarne koronki, tiule i prześwity pojawiły się między innymi u Lanvin, Elie Saab czy Niny Ricci. Zarówno w jednej, jak i drugiej tendencji często towarzyszy drapieżny glamrockowy sznyt – delikatna, melancholijna koronka i prowokujące lśnienie cekinów doskonale komponuje się ze skórą.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Trzeci trend, równie wyrazisty jak dwa poprzednie, to inspiracje hippisowskim szykiem
i swobodnym wdziękiem bohemy. Boho chic to bowiem nie tylko pióra, frędzle i skórzane kamizelki, nurt doskonale odnajduje się również w wersji wieczorowo-imprezowej.

Czerpiąc z tych obserwacji proponujemy trzy sylwestrowe stylizacje, inspirowane trendami najwyraźniej widocznymi w jesienno-zimowych kolekcjach wielkich projektantów. Komponując je skoncentrujmy się nie tylko na doborze konweniujących dodatków, ale również na bieliźnie. Jej funkcja, może być, w przypadku aranżowania wieczorowego looku, kluczowa. Wybierając kreację o nietypowym kroju topu, pamiętajmy, by bielizna pozostała dla stylizacji wsparciem, a nie konkurencją. Powinna być możliwie niezauważalna, pięknie modelująca, zapewniająca komfort przez całą, długą, szampańską noc.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 안전놀이터 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Here you will find 63585 additional Information to that Topic: miastokobiet.pl/stylizacje-sylwestrowe/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ