Sunday, July 21, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Stylizacje na wiosnę

Stylizacje na wiosnę

Wiosna oficjalnie zapukała do naszych drzwi. Zmienia się nie tylko pora roku, ale także panująca wokół aura, nasz nastrój i wygląd. W modzie sezon wiosna – lato zawsze koresponduje z tematem kwiatowym. Nasze stylizacje, tak

Wiosna oficjalnie zapukała do naszych drzwi. Zmienia się nie tylko pora roku, ale także panująca wokół aura, nasz nastrój i wygląd. W modzie sezon wiosna – lato zawsze koresponduje z tematem kwiatowym. Nasze stylizacje, tak jak i przyroda budzą się do życia.

Propozycja nr 1

Zdjęcie 1 z 5

fot. materiał prasowy

 

Kwiaty wcale nie muszą kojarzyć się tylko z dziewczęcymi i romantycznymi strojami. Coraz częściej przemycane są też na sportowych bluzach czy kurtkach. Kwiaty w odpowiednim towarzystwie szpilek i złotych dodatków są kwintesencją elegancji. W zestawieniu z jeansami czy monochromatycznymi spodniami nabiorą subtelnego i casualowego wyglądu.

[Not a valid template]

Jeżeli nie potrafisz wpleść motywów kwiatowych do swojej garderoby, postaw na dodatki w tym stylu. Torebki, czapki czy biżuteria także rozkwitają na wiosnę. Sprawdź nasze propozycje kwiatowych stylizacji. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ