Wednesday, July 24, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / W spodniach, czy w sukience – niezawodne randkowe stylizacje (zdjęcia)

W spodniach, czy w sukience – niezawodne randkowe stylizacje (zdjęcia)

Wybór stylizacji na randkę wbrew pozorom nie jest łatwą decyzją. Zwłaszcza gdy zbliża się godzina wielkiego wyjścia, a my w nerwach stajemy przed szafą pełną różnego rodzaju strojów i stwierdzamy, że nie mamy się w

Monika Mia Grelewicz

Monika Mia Grelewicz / fot. Mialook.pl

Wybór stylizacji na randkę wbrew pozorom nie jest łatwą decyzją. Zwłaszcza gdy zbliża się godzina wielkiego wyjścia, a my w nerwach stajemy przed szafą pełną różnego rodzaju strojów i stwierdzamy, że nie mamy się w co ubrać. Sprawa nieco się komplikuje w przypadku, gdy jest to nasza pierwsza randka i chcemy jak najlepiej się zaprezentować.

W spodniach, w sukience, a może w spódnicy? To kolejny dylemat, przed którym stajemy wybierając odpowiednią garderobę na to wyjątkowe spotkanie. Odpowiedź jest bardzo prosta: którejkolwiek z tych opcji nie wybierzemy, zawsze będzie to dobra decyzja. Musimy jednak odpowiednio skomponować swój wybór z pozostałymi częściami garderoby i uzupełnić starannie dopasowanymi dodatkami. Stylistka domodi.pl przedstawia trzy niezawodne stylizacje, dzięki którym na randce będziemy wyglądać olśniewająco i zatrzymamy na sobie niejedno męskie spojrzenie.

W spodniach…

Zdjęcie 1 z 3

Jeżeli chcesz czuć się swobodnie, zdecydowanie na randkę powinnaś wybrać spodnie - najlepiej wygodne jeansy. Myślisz, że to zbyt pospolite i mało oryginalne? Ależ skąd! Musisz tylko dopasować do nich kontrastową, przyciągającą wzrok górę. W tym przypadku świetnie sprawdzi się czerwona koszula z żabotem. Czerwień ożywi stylizację i doda Ci seksapilu. Doskonałym, nieco zadziornym wykończeniem całej kompozycji będą czarne szpilki ze zdobieniami. / fot. materiał prasowy

Stylizacje przygotowała stylistka domodi.pl Monika Grelewicz

***

Monika Mia Grelewicz

Monika Mia Grelewicz / fot. Mialook.pl

Monika Mia Grelewicz z wykształcenia jest psychologiem zarządzania i marketingu oraz projektantką mody, stylistką. Specjalizuje się w kompleksowej stylizacji do teledysków, reklam, sesji zdjęciowych, dla osób publicznych oraz prywatnych.

Od wielu lat związana z domem produkcyjnym Grupa 13, jako specjalista ds. wizerunku i kierownik produkcji. Ma na swoim koncie stylizacje dla wokalistów i aktorów w teledyskach czołowych polskich Artystów. Stylizacje sygnowane Mia Look, można zobaczyć w teledyskach: Behemoth, Maciej Maleńczuk, Ewelina Lisowska, Kreator, Iwona Węgrowska, Donatan, Piotr Rubik, Mezo, Roan, Lady Pank, Mrozu, Sylwia Grzeszczak, Jula, Krzysztof Krawczyk, Titus, Piasek oraz marek tj.: Allegro, Ceneo, Tchibo, Malboro, Lewiatan, Eska TV, FM Group, Chałwa Odra S.A., Grekos, Krajowy Rejestr Długów i wielu innych. Całe portfolio dostępne tutaj:

Monika Mia Grelewicz projektuje ubrania sygnowane marką Mia Design m.in. dla zespołu Adama Nergala Darskiego – Behemoth, Eweliny Lisowskiej oraz do oprawy stacji muzycznej Eska TV. Mia Design to nie tylko projekty dla polskich Artystów, marka wypuszcza również kolekcje dostępne w sklepie. Monika Mia Grelewicz jest również osobistym stylistą. Pomaga prywatnym osobom zmienić styl, podkreślić ich atuty i zamaskować niedoskonałości. Przeprowadza również szkolenia dla firm, dotyczące dress codu oraz dokonuje metamorfoz pracowników.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 바카라사이트 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More here to that Topic: miastokobiet.pl/stylizacje-na-randke/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ