Sunday, July 14, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Stylizacje inspirowane podróżami!

Stylizacje inspirowane podróżami!

Wakacyjne wojaże inspirują niezależnie od tego, czy zwiedzamy najodleglejsze i najbardziej egzotyczne zakątki świata, czy rodzimą Polskę.

Stylizacja inspirowana Krajem Kwitnącej Wiśni

Stylizacja inspirowana Krajem Kwitnącej Wiśni/fot. materiał prasowy

Wakacyjne wojaże inspirują niezależnie od tego, czy zwiedzamy najodleglejsze i najbardziej egzotyczne zakątki świata, czy rodzimą Polskę. Pobudzają wyobraźnię, zachęcają do zabawy modą, sprawiają, że stajemy się na tym polu jeszcze bardziej kreatywni. Łącząc ze sobą nasze zamiłowanie do mody i podróży, przedstawiamy więc trzy iście wakacyjne stylizacje z sukienką ozdobioną kolorowymi printami w roli głównej. Która z nich podoba Wam się najbardziej?

Zaczynamy od stylizacji inspirowanej Krajem Kwitnącej Wiśni. Motywem przewodnim są tutaj urocze, delikatne kwiaty spowijające piękną, rozkloszowaną sukienkę ze sklepu internetowego Pandzior.pl. Kwiaty widoczne są również na kopertówce. Pojawiają się też w postaci kolczyków. Doskonałym zwieńczeniem tego niezwykle subtelnego looku będą różowe szpilki oraz naszyjnik orgiami przedstawiający żurawia, symbol szczęścia i długowieczności.

Stylizacja inspirowana Krajem Kwitnącej Wiśni

Stylizacja inspirowana Krajem Kwitnącej Wiśni/fot. materiał prasowy

Jako, że uwielbiamy różnorodność i koloryt, który można spotkać na targach w Meksyku, to właśnie stamtąd zaczerpnęliśmy inspiracje do stworzenia kolejnej stylizacji. Tym razem króluje fiolet. To właśnie on zdominował tę nieco folkową, multikolorową sukienkę, która będzie świetnie współgrać z fioletowymi sandałkami z motywem wężowej skóry, kopertówką ozdobioną ciekawym wzorem, oryginalnymi kolczykami oraz oczywiście żółtym lakierem na paznokaciach! Co Wy na to?

Stylizacja inspirowana kolorami Meksyku

Stylizacja inspirowana kolorami Meksyku/fot. materiał prasowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cudze chwalicie, swego nie znacie! Coś w tym jest, bo również nasze polskie pola i lasy mogą dostarczyć inspiracji do stworzenia ciekawej stylizacji. Gorsetowa sukienka ozdobiona niepowtarzalnym printem, przedstawiającym las w lustrzanym odbiciu, stworzy zgrany duet z dużym i wyrazistym naszyjnikiem. Uzupełniając ją o błękitne szpilki oraz transparentną kopertówkę uzyskamy look w sam raz na lato!

Stylizacja inspirowana polską przyrodą

Stylizacja inspirowana polską przyrodą/fot. materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ