Wednesday, June 19, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Stylista i personal shopper – wymagający zawód

Stylista i personal shopper – wymagający zawód

Z myślą o stylistkach, które chcą poszerzyć swoje kompetencje z zakresu

kurs INTERPERSONAL shopper

Z myślą o stylistkach opracowano pierwszy w Polsce kurs INTERPERSONAL shopper

Niejeden raz stylistka i personal shopper spełniają funkcję psychologa. Ale czy są do tego wystarczająco przygotowani? A może sami potrzebują psychologa, by podołać codziennym trudnym kontaktom z Klientami? 

Pierwszy w Polsce kurs INTERPERSONAL shopper

Pracujesz jako stylistka lub Personal Shopper? Z pewnością nie raz zdarzyła Ci się sytuacja, że Twoja klientka wpadła w histerię, zaczęła płakać czy zwierzać Ci się ze swoich problemów. Być może pojawiły się też momenty oporu i buntu, z którymi musiałaś się zmierzyć, przy jednoczesnym zachowaniu pozytywnych i profesjonalnych relacji, nie tracąc nic z zaufania klienta. A jak radzisz sobie w trudnej sytuacji, gdy musisz wyrazić krytykę, ocenić czyjąś garderobę czy też udzielić informację zwrotną na temat fryzury?

Praca stylisty jest niezwykle wymagająca. Często osoby pracujące w tej branży mówią o sobie: „jestem prawie jak terapeutka”. Metamorfoza zewnętrzna wywołuje często skrajne emocje u drugiej strony i wymaga psychologicznego „wyczucia”. Jak sobie z tym poradzić? Czy stylistki powinny kończyć studia psychologiczne? Niekoniecznie, można skorzystać z doświadczeń ekspertów.

Z myślą o stylistkach powstał… pierwszy w Polsce kurs INTERPERSONAL shopper. Ten autorski i unikatowy program, który stworzył dr TOMASZ SKALSKI, skierowany jest do osób, które zawodowo zajmują się kreowaniem wizerunku, stylizacją, personal shoppingiem. Czyli do tych, których praca oparta jest o bliski kontakt z klientem. Kurs jest uzupełnieniem szkoleń dla personal shopperów, o kwestie psychologiczne: m.in. jak radzić sobie z trudnym klientem, jak pokonać opór czy okiełznać skrajne emocje własne i klienta.

Przedrostek „INTER” wskazuje na dodatkowe kompetencje zawodowe, które zdobędziesz w zakresie umiejętności interpersonalnych, niezbędne w Twoim zawodzie.

kurs INTERPERSONAL shopper

Warsztaty Projektu Egoistka

Najbliższe terminy kursu:

• Warszawa: 22 września 2012 r.
• Kraków: 25 sierpnia 2012 r.
• Katowice: 8 września 2012 r.

Szczegóły: www.projektegoistka.pl
Zapisy: 32 209 52 87; biuro@projektegoistka.pl

Tomasz Skalski

dr Tomasz Skalski stworzył autorski i unikatowy kurs INTERPERSONAL shopper

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ