Friday, July 12, 2024
Home / Moda  / Stylingo – by wszyscy ubierali się szybko i szczęśliwie

Stylingo – by wszyscy ubierali się szybko i szczęśliwie

Wystylizuj się u fachowców bez wychodzenia z domu

Stylingo

fot. materiał Partnera

Chcesz wyglądać stylowo w swoich ciuchach, ale nie jesteś pewna, w czym ci do twarzy? Nie masz zmysłu estetycznego, a prywatny stylista wykracza poza twoje możliwości budżetowe? Odwiedź platformę Stylingo, stworzoną dla takich osób, jak ty!

 

Dobór stylizacji nigdy nie był tak prosty!

Czy zdarzyło ci się stanąć przed pełną szafą i cicho jęknąć „nie mam się w co ubrać”? Czy czujesz, że nie do końca wiesz, w czym dobrze wyglądasz, co jest modne i nie przepadasz za ciuchowymi zakupami w galerii handlowej? A może twoja praca obliguje cię do noszenia eleganckiej odzieży, choć najchętniej wybierasz tę sportową i nie potrafisz połączyć firmowej etykiety z wygodą oraz dobrym samopoczuciem? Masz problemy z określeniem, jakie elementy garderoby do siebie pasują, nie wiesz, w jakim kolorze ci do twarzy? Jeśli choć na jedno z tych pytań, odpowiedź brzmi – tak lub borykasz się z inną, podobną trudnością, mamy dla ciebie fantastyczne rozwiązanie!

Platforma Stylingo – personalizowane outfity skrojone na miarę

Wirtualny świat oraz sztuczna inteligencja na każdym kroku ułatwiają nam życie. Dzięki nim możemy nie tylko zrobić zakupy bez wychodzenia z domu, porozumiewać się ze znajomymi, płacić rachunki, ale także zasięgać opinii profesjonalnych stylistów. Wystarczy, że się zarejestrujesz, wypełnisz ankietę, zawierając w niej jak najwięcej informacji o swojej sylwetce, typie urody oraz preferencjach, a specjaliści przygotują dla ciebie najlepszą stylówkę.

Co istotne, możesz zaznaczyć, na jakiego rodzaju stroju ci zależy. Szukasz czegoś na co dzień, do pracy, na randkę czy na specjalną okazję, na której musisz się prezentować niezwykle elegancko? W Stylingo możesz liczyć na osobiste stylizacje, kompleksową obsługę i pełną satysfakcję.

fot. materiał Partnera

Jak zamówić spersonalizowaną stylizację na Stylingo?

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie musisz wychodzić z domu! Usiądź wygodnie w swoim ulubionym fotelu, okryj nogi kocem, który zawsze rozumie i weź do ręki telefon lub laptopa. Rejestracja na stronie stylingo.pl zajmie ci mniej czasu niż zagotowanie wody na herbatę. Teraz pora na kilka słów o sobie. Nie, nie, na szczęście nie będziesz musiała pisać listu motywacyjnego.

Wypełnij ankietę, w której kilkanaście pytań będzie dotyczyło twojej sylwetki, wzrostu, wagi, wymiarów, ale także typu urody oraz tego, czego potrzebujesz i w czym czujesz się najlepiej. Po kwadransie herbata będzie wypita, a ankieta trafi do stylistów, którzy z zapałem zabiorą się za przygotowanie outfitu specjalnie dla ciebie. Bajka, nie?

Czy dobrze wyglądasz w swojej stylizacji?

Jeżeli spodoba ci się stylizacja zaproponowana przez Stylingo, zaakceptujesz wszystkie jej elementy i dokonasz płatności, pozostanie ci już tylko czekać na paczkę. Cały zestaw ubrań, butów oraz dodatków dotrze pod wskazany adres w jednym pudełku. Teraz pora na najprzyjemniejszą część programu, czyli przymierzanie. Włóż nowe ciuchy i spójrz w lustro.

Jak wyglądasz? A jak się czujesz?

Zgodnie z planem powinnaś wyglądać wspaniale, a czuć się jeszcze lepiej. W końcu dobrze dobrany outfit to ogromne wsparcie psychiczne. Kiedy wkładamy na siebie coś ładnego, niezależnie od tego, czy to strój na co dzień do pracy, czy na eleganckie przyjęcie, nabieramy pewności siebie i wzrasta również własna samoocena.

 

A co jeśli uznasz, że to nie to, że szukałaś czegoś innego, to do ciebie nie pasuje? Jak w przypadku innych zakupów internetowych, możesz zwrócić wszystko w ciągu 14 dni. Nie masz nic do stracenia, dlatego śmiało zarejestruj się na innowacyjnej platformie Stylingo i odmień swoją garderobę. Kiedy spróbujesz, zrozumiesz jakie to proste i jak skuteczne. Pozbądź się ze swojej szafy ubrań z kategorii: „może kiedyś jeszcze założę”, „poczeka, aż schudnę”, „nie pasuje, ale jest ładne / było drogie”. Zapełnij półki tylko takimi ubraniami, które będziesz nosić, które będą na ciebie pasować i podkreślać twoją osobowość.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ