Monday, February 26, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Styl nowojorskich ulic podczas NYFW 2014 (zdjęcia)

Styl nowojorskich ulic podczas NYFW 2014 (zdjęcia)

Niedawno zakończyło się nowojorskie święto mody – New York Fashion Week 2014. O tym mieście mówi się, że jest stolicą świata, a to, co święci triumfy w Nowym Jorku staje się modne na całym globie.

Niedawno zakończyło się nowojorskie święto mody – New York Fashion Week 2014. O tym mieście mówi się, że jest stolicą świata, a to, co święci triumfy w Nowym Jorku staje się modne na całym globie. Dlatego podczas tego wyjątkowego tygodnia ważne jest nie tylko to, co pojawia się na wybiegach, ale także to, co pojawia się na ulicach.

Stylizacja nr 5

Zdjęcie 1 z 5

fot. materiał prasowy

 

Nowy Jork jest miejscem, gdzie powstają trendy. Obserwując tegoroczne stylizacje możemy być pewni, że modowy sukces w najbliższym czasie będzie opierał się na prostocie, elegancji i wygodzie. Nowy Jork był zawsze uważany za dużo „sztywniejszy” od londyńskiej nonszalancji. NYFW pokazał jednak, że tamtejsza moda również zaczyna się zmieniać w kierunku luzu i prostoty. Stonowane barwy – szarości, biele, beże i czerń są zestawione ze sobą w wielowarstwowych stylizacjach. Szpilki zostały zastąpione wygodnymi masywnymi butami, a jeżeli wybieramy obcas, to tylko stabilny słupek.

[Not a valid template]

 

Styl nowojorskich ulic jest o wiele bardziej przystępny niż kiedyś. Zainspiruj się wybranymi stylizacjami i przekonaj się, że sama możesz podobnie wyglądać. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
2 komentarze
  • circle selfie frame 4 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] There you can find 72046 more Information on that Topic: miastokobiet.pl/styl-nowojorskich-ulic-podczas-nyfw-2014-zdjecia/ […]

  • cornhole board spacing 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More on to that Topic: miastokobiet.pl/styl-nowojorskich-ulic-podczas-nyfw-2014-zdjecia/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ