Sunday, March 3, 2024
Home / Kultura  / Styczniowe Ladies Night w Cinema City Bonarka!

Styczniowe Ladies Night w Cinema City Bonarka!

Bradley Cooper, Robert De Niro oraz Jennifer Lawrence w filmie „JOY” na styczniowym Ladies Night!

fot. materiał prasowy

Już 7 stycznia podczas Ladies Night wszystkie uczestniczki zobaczą przedpremierowo najnowszy film Davida O. Russella w iście gwiazdorskiej obsadzie. Jennifer Lawrence w roli Joy Mangano, w jednej chwili ze zmagającej się z problemami samotnej matki zamieni się w bizneswoman.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Joy Mangano, samotna matka z Long Island, nie miała łatwego życia. Aby zapewnić sobie i swoim dzieciom warunki do życia, łączyła pracę na trzech etatach. W jednej chwili jej życie zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wynalazek, który w mig staje się światowym fenomenem, na stałe zmienia nie tylko ją, ale również całe jej otoczenie. Dowodzenie przedsiębiorstwem o wielomilionowej wartości sprawi, że przyjaciele zamienią się miejscami z wrogami, a liczba intryg będzie rosła z każdą chwilą. Czy Joy uda się oddzielić przyjaciół od złych doradców?

Już 7 stycznia Cinema City Bonarka zaprasza na oparty na prawdziwej historii film Joy. Reżyserem produkcji jest David O. Russell, nominowany do Oscara za takie filmy jak Poradnik pozytywnego myślenia, American Hustle i Fighter. W głównej roli wystąpi jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, laureatka Oscara za film Poradnik pozytywnego myślenia Jennifer Lawrence. W pozostałych rolach zagrają Bradley Cooper, Robert De Niro, Isabella Rossellini, Virginia Madsen oraz Diane Ladd.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Joy na wszystkie panie czeka moc niespodzianek! Podczas Ladies Night w Cinema City Bonarka skorzystać będzie można z praktycznych konsultacji oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Cinema City Bonarka zaprasza na ten niezwykły wieczór już 7 stycznia. Obfitował będzie w wiele specjalnych atrakcji, po których odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu Joy. Start o godzinie 19:30. Zapraszamy!

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ