Sunday, July 14, 2024
Home / Kultura  / NCK na Gwiazdkę 

NCK na Gwiazdkę 

Będzie można posłuchać, popatrzeć i pośmiać się. Zresztą zobaczcie sami co NCK przygotowało na styczeń.

fot. materiał prasowy

Jeżeli jeszcze nie wybraliście prezentów pod choinkę dla najbliższych, a nie macie ochoty spędzać długich godzin w centrach handlowych, to mamy trzy propozycje prezentowe, które można zdobyć bez wysiłku, ładnie zapakować i podarować na Święta.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Prezent numer 1
Kolędy Wielkie – koncert Anny Wyszkoni
15 stycznia (piątek), godz. 1900, Scena NCK
Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim koncie imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt.
W świątecznym repertuarze artystki, wśród tradycyjnych polskich kolęd „Dzisiaj w Betlejem”, „Jezus malusieńki”, „Cicha noc”, „Bóg się rodzi” czy „Lulajże Jezuniu”, znalazła się jedna nieznana do tej pory, staropolska pastorałka „Wielkie nieba”, a także piosenka „Od nieba do nieba”, do której powstał teledysk. Zarówno utwór, jak i klip, oddają magię i piękno Świąt Bożego Narodzenia, choć dotykają tematów i problemów bardziej uniwersalnych.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Prezent numer 2
Kabaret Smile – nowy program!
24 stycznia (niedziela), godz. 1600 i 1900, scena NCK
Smile to angielskie słowo oznaczające UŚMIECH. Jednocześnie jest to nazwa własna kabaretu z Lublina, który bardzo poważnie ją traktuje. Trzech artystów bacznie obserwujących otaczającą nas rzeczywistość przenosi na scenę postacie i sytuacje jakie są nam wszystkim bliskie i doprawia je wybuchową dawką humoru. Program który zaprezentują jest kompilacją najnowszych skeczy kabaretu, robiących furorę wśród publiczności w każdym wieku.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Prezent numer 3
ZŁODZIEJ – spektakl teatralny
30 stycznia (sobota), godz. 1700, scena NCK
ZŁODZIEJ to komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella w reżyserii Cezarego Żaka.
ZŁODZIEJ to gwiazdorska obsada: Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Cezary Żak, Rafał Królikowski, Jacek Braciak. ZŁODZIEJ to świetna zabawa, błyskotliwe żarty, inteligentna fabuła, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał.

Bilety i informacje:
Biuro Organizacji Widowni NCK
tel. 12 644 02 66 wew. 55, e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl
Kasa – tel. 12 644 02 66 wew. 56

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ