Wednesday, May 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Studniówkowe inspiracje z Nessi

Studniówkowe inspiracje z Nessi

Miesiące przygotowań, prób, nauka poloneza a przede wszystkim wyszukanie szykownej kreacji, która dla wielu młodych kobiet będzie pierwszą na tak oficjalną okazję. Od czego zacząć? Od butów!!!! Jeśli na bal, który tradycyjnie odbywa się na

Miesiące przygotowań, prób, nauka poloneza a przede wszystkim wyszukanie szykownej kreacji, która dla wielu młodych kobiet będzie pierwszą na tak oficjalną okazję. Od czego zacząć? Od butów!!!! Jeśli na bal, który tradycyjnie odbywa się na 100 dni przed najważniejszym egzaminem w życiu – maturą, wybierzemy stosowne i wygodne obuwie, możemy liczyć na sukces estetyczny i towarzyski.

Theyskens Theory

Zdjęcie 1 z 6

buty: Nessi, sukienka: Topshop, biżuteria: Bijou Brigitte, torebka: Jimmy Choo

 

Zalecamy kupić obuwie, zwłaszcza to na wysokim obcasie lub szpilce, nieco wcześniej, aby móc oswoić stopy i kręgosłup z obciążeniem, wynikającym z użytkowania tego rodzaju obuwia. Możliwości jest wiele, od klasycznych szpilek, po lakierowane open toe na platformie po zamszowe pantofle na słupku. Ważne, aby nam się podobały i pasowały do naszej stopy. Po wyborze stosownego obuwia pozostaje nam zakup sukienki, w tym sezonie skromnej, krótkiej, bardziej odpowiedniej dla młodej dziewczyny, dającej szansę na eksponowanie nóg i zgrabnej sylwetki, niż lansowane przez kilka ostatnich sezonów suknie balowe, rodem z „Tańca gwiazdami”, dodające lat i krępujące ruchy.

Pozwoliliśmy sobie stworzyć kilka stylizacji studniówkowych, inspirowanych stylem gwiazd, mając nadzieję, że będą stanowiły inspirację dla wszystkich maturzystek.

www.nessi.com.pl

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ