Thursday, June 13, 2024
Home / Inne  / Uncategorized  / Studio Angel zabieg kriolipoliza 3 w 1.

Studio Angel zabieg kriolipoliza 3 w 1.

NAGRODA DO ODBIORU W SIEDZIBIE REDAKCJI W KRAKOWIE Zaproszenie na zabieg Kriolipoliza 3 w 1 - Kriolipoliza+Lipolaser+Kawitacja Hit w redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplaniu oraz ujędrnianiu przy pomocy 3 metod: zamrażania tkanki tłuszczowej- kriolipolizy, laserowego rozbijania tkanki tłuszczowej-

Kriolipoliza 3 w 1

Kriolipoliza 3 w 1

NAGRODA DO ODBIORU W SIEDZIBIE REDAKCJI W KRAKOWIE

Zaproszenie na zabieg Kriolipoliza 3 w 1 – Kriolipoliza+Lipolaser+Kawitacja

Hit w redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplaniu oraz ujędrnianiu przy pomocy 3 metod: zamrażania tkanki tłuszczowej- kriolipolizy, laserowego rozbijania tkanki tłuszczowej- lipolizy laserowej oraz kawitacji.

Kriolipoliza 3 w 1

Kriolipoliza 3 w 1

KRIOLIPOLIZA to zabieg konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza wykonywana urządzeniem CRYO w odróżnieniu od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową, umożliwia zastosowanie zaawansowanej technologii zamrażania, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe skutecznie je eliminując a jednocześnie oszczędza wszystkie pozostałe tkanki. Kriolipoliza jest zabiegiem bezpiecznym ponieważ temperatura i ciśnienie kontrolowane są przez cały czas trwania zabiegu.

LIPOLASER Jest to tzw. zimny laser do zabiegów w gabinetach kosmetycznych, spa i medycyny estetycznej. Światło lasera przenika głęboko warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię.

Lipolaser działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Lipolaser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Widać je już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.

Kriolipoliza 3 w 1

Kriolipoliza 3 w 1

KAWITACJA ULTRADŹWIĘKOWA to nieinwazyjna i bezbolesna metoda modelowania sylwetki. Zabieg wyraźnie redukuje tkankę tłuszczową na brzuchu, udach, pośladkach, biodrach i ramionach. Kawitacja ultradźwiękowa jest alternatywą dla liposukcji, dlatego też nazywa się ją liposukcją nieinwazyjną lub lipolizą.

Wyniki kawitacji ultradźwiekowej są widoczne i bardzo zadowalające już po pierwszym zabiegu. Fale ultradźwiękowe produkują zmiany ciśnienia i temperatury w komórkach tkanki tłuszczowej. Na skutek działań fal w tkance tłuszczowej tworzą się wibrujące „mikropęcherzyki”, które rozbijają trójglicerydy na diacyloglicerydy. Te ostatnie w stanie płynnym są wchłaniane przez układ limfatyczny i wydalane z moczem. Z tego względu zaleca się wypicie dwóch szklanek wody przed i po zabiegu w celu skutecznego wydalenia tłuszczy z organizmu.

Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Nie wpływa na układ krwionośny ani na organy wewnętrzne.

Leczenie jest wskazane dla osób, które chcą wyszczuplić swoją sylwetkę bez uciekania się do operacji.

Aparat CRYO jest pierwszym urządzeniem, który łączy wszystkie te 3 metody w jeden zabieg.

Cena 1 zabiegu- około 1500 zł ( czas 1 godzina)

Zabieg można powtarzać co 1-2 miesiące.

Studio AngelStudio Urody Angel, Kraków ul. Felicjanek 25, tel.12 429 11 59www.studioangel.pl

 

 

 

NAGRODA DO ODEBRANIA W SIEDZIBIE REDAKCJI.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Sex toys 15 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More Information here to that Topic: miastokobiet.pl/studioangel-konkurs/ […]

  • https://novushub.com/hindi-gana-video/ 16 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] There you will find 30431 more Info on that Topic: miastokobiet.pl/studioangel-konkurs/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ