Monday, April 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Studio Zdrowia i Urody Kosmiczna Metamorfoza

Studio Zdrowia i Urody Kosmiczna Metamorfoza

Kosmiczna Metamorfoza to miejsce z najnowocześniejszym światowym sprzętem medycznym, nietuzinkowym wystrojem, pozytywną atmosferą sprzyjającą błyskawicznym przemianom naszych Klientów.

Studio Zdrowia i Urody Kosmiczna Metamorfoza

Studio Zdrowia i Urody Kosmiczna Metamorfoza

Kosmiczna Metamorfoza to miejsce z najnowocześniejszym światowym sprzętem medycznym, nietuzinkowym wystrojem, pozytywną atmosferą sprzyjającą błyskawicznym przemianom naszych Klientów. Wychodzimy poza ramy sektora health&beauty dając profesjonalną i kompleksową pomoc przy odchudzaniu, modelowaniu sylwetki oraz niwelowaniu skutków procesów starzenia się skóry.

Studio Zdrowia i Urody Kosmiczna Metamorfoza

Zdjęcie 1 z 8

fot. materiał prasowy

Kompleksowość naszych usług polega na odpowiednio dobranych zabiegach, treningach oraz zbudowaniu odpowiednio ukierunkowanej świadomości klienta czym jest dieta. Pozwala to na efektywne osiągnięcie atrakcyjniejszej sylwetki w bardzo krótkim czasie.

Praca jest naszą pasją, a efekty jakie osiągamy wspólnie z Klientami są najlepszą zapłatą za wniesione starania w poprawę ich wyglądu. Czujemy radość i satysfakcję, gdy nasi Klienci dzięki nam czują się bardziej atrakcyjni. Jest to miejsce, do którego chętnie się wraca, jest wyjątkowo przyjazna atmosfera, a zabiegi jakie wykonujemy są najwyższej jakości.

[Not a valid template]

Kosmiczna Metamorfoza jako jedyne Studio w Warszawie oferuje zabiegi wyszczuplające przy użyciu kosmicznego urządzenia Body Sculptor. Tkankę tłuszczową redukujemy metodą kriolipolizy przy pomocy najnowocześniejszego urządzenia medycznego LipoCryo. W połączeniu z kosmicznym urządzeniem Body Sculptor jesteśmy w stanie uzyskać błyskawiczny efekt, który nie jest możliwy do osiągnięcia bez połączenia tych dwóch urządzeń. Ponadto do zabiegów tych dołączamy gratis wejścia na urządzenie VacuWell (spacer w podciśnieniu), które jeszcze bardziej przyśpieszy metamorfozę Twojego ciała. Dopełnieniem powyższych zabiegów jest wymodelowanie sylwetki i redukcja zwiotczałej skóry oraz jej ujędrnienie nowoczesnym urządzeniem Venus Freeze. Wyjątkowość tego urządzenia polega na połączeniu multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym, co daje spektakularne efekty odmładzania skóry jak również pozbycia się niechcianego przez nas cellulitu.

Zachęcamy wszystkich pragnących dokonać zmian w swoim życiu na bezpłatną konsultację kosmetologiczną w naszym Studio. Nawet jeśli brak Ci pewności siebie czy odpowiedniej motywacji do zmian, po wizycie u nas odnajdziesz ukryte w sobie siły witalne i znów poczujesz, że żyjesz pełnią życia.

 Nie powtarzaj, że zaczniesz od jutra. Dzisiaj jest jutrem, o którym mówiłeś wczoraj.

 Wyjątkowy prezent od Kosmicznej Metamorfozy

Spraw sobie przyjemność wybierając dowolny zabieg wyszczuplająco-modelujący a drugi taki sam otrzymasz od nas w gwiazdkowo-noworocznym prezencie.*

*wyjątkowy prezent otrzymasz na hasło „miasto kobiet” odwiedzając nas

do dnia 31.01.2014 roku.

 Studio Zdrowia i Urody Kosmiczna Metamorfoza

Studio Zdrowia i Urody Kosmiczna Metamorfoza

Studio Zdrowia i Urody Kosmiczna Metamorfoza, Warszawa, ul. Makolągwy 21 lok. u2; tel. 882 008 999; info@kosmicznametamorfoza.pl

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.kosmicznametamorfoza.pl

 Miejsce nie z tej Ziemi stworzone z myślą o Tobie…

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ