Sunday, May 26, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Depilacja nicią delikatniejsza niż myślisz

Depilacja nicią delikatniejsza niż myślisz

Nitkowanie, nazywane również threadingiem, jest już wykonywane także w Polsce. W Krakowie depilację orientalną odkryją przez Tobą eksperci z Salonu Urody Angel.

Depilacja włosków na twarzy kobiety – zarówno brwi, jak i wąsika oraz policzków – jest najtrudniejszą do wykonania – wrażliwa skóra i konieczność bycia bardzo precyzyjnym sprawiają nam zwykle wiele problemów. Kobiety z Indii, Chin i krajów arabskich już dawno temu wymyśliły rozwiązanie tego problemu, stosując do depilacji twarzy nić bawełnianą. Nitkowanie, nazywane również threadingiem, jest już wykonywane także w Polsce. W Krakowie tajemnice depilacji orientalnej odkryją przez Tobą eksperci z Salonu Urody Angel.

Studio Urdoy Angel

W przeciwieństwie do innych metod depilacji, threading nie zaszkodzi naszej skórze, nie podrażni jej, nie naciągnie w żaden sposób ani nie przyspieszy powstawania niechcianych zmarszczek. / fot. materiał prasowy

Metoda dla każdego?

Włosy wyrastające na twarzy to najczęściej wynik nieprawionej gospodarki hormonalnej, są one przez to grubsze i mocniej osadzone. Nie działa na nie laser, a wosk bardzo podrażnia delikatną skórę twarzy i powoduje zmarszczki. Usuwanie włosków z twarzy nitką jest więc doskonałą alternatywą.

Depilując twarz najczęściej mamy obawy przed podrażnieniem i trwałym zaczerwienieniem skóry lub krostkami, które mogą zostać na naszej buzi nawet przez kilka dni. W przeciwieństwie do innych metod depilacji, threading nie zaszkodzi naszej skórze, nie podrażni jej, nie naciągnie w żaden sposób ani nie przyspieszy powstawania niechcianych zmarszczek. Ponadto nie ma do jego wykonania przeciwwskazań – nitkowanie może być stosowane nawet w przypadku skóry bardzo wrażliwej, naczynkowej lub z problemami dermatologicznymi. Zabieg jest także w pełni higieniczny – stosowana nić jest wyłącznie jednorazowego użytku.

Tylko nitką, bez igły !

Depilowanie za pomocą nici przebiega w sposób zupełnie bezbolesny, a rezultat jest naprawdę zadziwiający! Odpowiednio spleciona w stu procentach bawełniana nić chwyta nawet bardzo cienkie i krótkie włosy, usuwając je wraz z cebulkami i przy tym nie łamiąc ich. Efektem nitkowania jest pięknie ukształtowana, zdefiniowana i pozbawiona nawet najkrótszych i najjaśniejszych włosków linia brwi oraz czysta i idealnie gładka twarz.

Jak to działa?

Nitkowanie wyróżnia się wśród innych sposobów depilacji zwłaszcza techniką. Kosmetyczka mocno trzyma naciągniętą bawełnianą nić w zębach i na jej drugim końcu tworzy pętlę która chwyta włoski. Palcem wskazującym i dużym delikatnie ale zdecydowanie pociąga koniec nici i w taki sposób usuwa od razu kilka włosków – długich, krótkich i nawet tych, zaledwie widocznych. Wprawna kosmetyczka wykonując threading nie tylko minimalizuje ból, ale i skraca czas wykonania zabiegu. Całość trwa około 10-15 minut.

Tanio i na długo

Cena depilacji bawełnianą nitka zależy od miejsca , gdzie jest wykonywana, a zaczyna się już od 25 zł. za dokonanie depilacji nawet w najbardziej problematycznych strefach na twarzy. Efekt depilacji utrzymuje się przez dłuższy czas, średnio 3-4 tygodnie.

studio_angelZabieg nitkowania wykonają wyspecjalizowane kosmetyczki w krakowskim salonie Studio Urody Angel na ul. Felicjanek 25.

Po więcej informacji zapraszamy na www.studioangel.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • EcoBackstage 12 października, 2017

    Wow to musi boleć !Czy to jest eco sposób? ja jestem jednak fanką naturalnych sposobów.
    Eko salon to dla mnie idealne rozwiązanie. poważnie.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ