Friday, April 16, 2021
Home / Uroda  / Trendy  / Depilacja nicią delikatniejsza niż myślisz

Depilacja nicią delikatniejsza niż myślisz

Nitkowanie, nazywane również threadingiem, jest już wykonywane także w Polsce. W Krakowie depilację orientalną odkryją przez Tobą eksperci z Salonu Urody Angel.

Depilacja włosków na twarzy kobiety – zarówno brwi, jak i wąsika oraz policzków – jest najtrudniejszą do wykonania – wrażliwa skóra i konieczność bycia bardzo precyzyjnym sprawiają nam zwykle wiele problemów. Kobiety z Indii, Chin i krajów arabskich już dawno temu wymyśliły rozwiązanie tego problemu, stosując do depilacji twarzy nić bawełnianą. Nitkowanie, nazywane również threadingiem, jest już wykonywane także w Polsce. W Krakowie tajemnice depilacji orientalnej odkryją przez Tobą eksperci z Salonu Urody Angel.

Studio Urdoy Angel

W przeciwieństwie do innych metod depilacji, threading nie zaszkodzi naszej skórze, nie podrażni jej, nie naciągnie w żaden sposób ani nie przyspieszy powstawania niechcianych zmarszczek. / fot. materiał prasowy

Metoda dla każdego?

Włosy wyrastające na twarzy to najczęściej wynik nieprawionej gospodarki hormonalnej, są one przez to grubsze i mocniej osadzone. Nie działa na nie laser, a wosk bardzo podrażnia delikatną skórę twarzy i powoduje zmarszczki. Usuwanie włosków z twarzy nitką jest więc doskonałą alternatywą.

Depilując twarz najczęściej mamy obawy przed podrażnieniem i trwałym zaczerwienieniem skóry lub krostkami, które mogą zostać na naszej buzi nawet przez kilka dni. W przeciwieństwie do innych metod depilacji, threading nie zaszkodzi naszej skórze, nie podrażni jej, nie naciągnie w żaden sposób ani nie przyspieszy powstawania niechcianych zmarszczek. Ponadto nie ma do jego wykonania przeciwwskazań – nitkowanie może być stosowane nawet w przypadku skóry bardzo wrażliwej, naczynkowej lub z problemami dermatologicznymi. Zabieg jest także w pełni higieniczny – stosowana nić jest wyłącznie jednorazowego użytku.

Tylko nitką, bez igły !

Depilowanie za pomocą nici przebiega w sposób zupełnie bezbolesny, a rezultat jest naprawdę zadziwiający! Odpowiednio spleciona w stu procentach bawełniana nić chwyta nawet bardzo cienkie i krótkie włosy, usuwając je wraz z cebulkami i przy tym nie łamiąc ich. Efektem nitkowania jest pięknie ukształtowana, zdefiniowana i pozbawiona nawet najkrótszych i najjaśniejszych włosków linia brwi oraz czysta i idealnie gładka twarz.

Jak to działa?

Nitkowanie wyróżnia się wśród innych sposobów depilacji zwłaszcza techniką. Kosmetyczka mocno trzyma naciągniętą bawełnianą nić w zębach i na jej drugim końcu tworzy pętlę która chwyta włoski. Palcem wskazującym i dużym delikatnie ale zdecydowanie pociąga koniec nici i w taki sposób usuwa od razu kilka włosków – długich, krótkich i nawet tych, zaledwie widocznych. Wprawna kosmetyczka wykonując threading nie tylko minimalizuje ból, ale i skraca czas wykonania zabiegu. Całość trwa około 10-15 minut.

Tanio i na długo

Cena depilacji bawełnianą nitka zależy od miejsca , gdzie jest wykonywana, a zaczyna się już od 25 zł. za dokonanie depilacji nawet w najbardziej problematycznych strefach na twarzy. Efekt depilacji utrzymuje się przez dłuższy czas, średnio 3-4 tygodnie.

studio_angelZabieg nitkowania wykonają wyspecjalizowane kosmetyczki w krakowskim salonie Studio Urody Angel na ul. Felicjanek 25.

Po więcej informacji zapraszamy na www.studioangel.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Avatar
    EcoBackstage 12 października, 2017

    Wow to musi boleć !Czy to jest eco sposób? ja jestem jednak fanką naturalnych sposobów.
    Eko salon to dla mnie idealne rozwiązanie. poważnie.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach