Sunday, May 19, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Studio 54 czyli maksymalny błysk na karnawał!

Studio 54 czyli maksymalny błysk na karnawał!

Kultowe imprezy w nowojorskim klubie Studio 54 przeszły do historii. Mamy kilka inspiracji modowych na karnawał dla Ciebie.

Kultowe imprezy w nowojorskim klubie Studio 54 przeszły do historii. Stylizacje topowych modelek, piosenkarek i muz znanych artystów do dziś wspominane są z nostalgią i nadal inspirują projektantów. Na parkietach królowały srebro i złoto, podobnie jak cekiny i brokat.

Każdej nocy pod wejściem, mieszczącego się przy West 54th Street na Manhattanie klubie, gromadziły się tłumy. Wszyscy marzyli, aby wejść do środka i dać porwać się największej na przełomie lat 70’ i 80’ imprezie. Klub 54 był czymś więcej niż modną dyskoteką. To kwintesencja stylu życia, miejsce, w którym bywały sławy jak Woody Allen, Truman Capote czy Mick i Bianca Jagger. Nie brakowało również ikon mody i projektantów. Na parkiecie królowali m.in. Karl Lagerfeld i Tommy Hilfiger. W stylizacjach dominował blichtr- szlachetne tkaniny, dżety i masywna biżuteria. Te same trendy spotykamy w najnowszych kolekcjach projektantów. Warto zatem już teraz, w karnawale postawić na bogaty styl legendarnej dyskoteki i w czasie wieczornych wyjść postawić na splendor i mocny błysk.

Stylizacja 1

Slajd 1

Spodnie – Tova/tova.pl, kolia –Cartier/cartier.com, kurtka – Boca/boca.pl, torebka i saszetka – antbag by ania/antbags.pl, buty – Caprice/caprice.pl, czapka – Avanti/avanti-konieczko.com.

Stylizacja 2

Slajd 2
Sukienka – Rabarbar/rabarbar.co, sukienka złota – HERA/hera.com.pl, torebka – antbag by ania/antbags.pl, kolia –Cartier/cartier.com, buty – Menbur/ grupomenbur.com

Stylizacja 3

Slajd3
Torebka – antbag by ania/antbags.pl, sukienka– Maxim/maximfashion.pl, bluzka- Midori/midori.pl, buty – Caprice/caprice.pl, kolia –Cartier/cartier.com.

Stylizacja 4

Slajd 4
Sukienka- White House/whitehouse.sklep.pl, buty – Caprice/caprice.pl, torebka – Boca/boca.pl, kolia –Cartier/cartier.com.

Stylizacja 5

Slajd5
Kurtka – Wellensteyn/Kopernika 6/wellensteyn.com, kalosze – Le Chameau/magum.pl, bluza- White House/whitehouse.sklep.pl, czapka – Avanti/avanti-konieczko.com.

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Azira Torbor 10 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More on to that Topic: miastokobiet.pl/studio-54-czyli-maksymalny-blysk-na-karnawal/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ