Sunday, May 19, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Twój przepis na sukces!

Twój przepis na sukces!

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub myślisz nad zmianą profesji? Pomyśl o studiach podyplomowych!

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub myślisz nad zmianą profesji? A może po prostu chcesz zrobić coś dla siebie? Zobacz, jakie kierunki studiów podyplomowych oferuje w tym roku Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

DSC3

Studia podyplomowe umożliwiają dokształcenie się i w konsekwencji lepsze zarobki.

Popularność studiów podyplomowych wzrasta z roku na rok, co wiąże się ze zmianami jakie zachodzą na rynku pracy. Studia podyplomowe są rozwiązaniem, które pozwala podnieść swoją wartość w oczach pracodawców oraz daje szansę na osobisty rozwój. Świadomość zdobywania nowej wiedzy, ciągłego rozwoju intelektualnego, możliwość wymiany opinii jest niezwykle istotna. Studia podyplomowe dają możliwość nawiązania nowych kontaktów oraz skorzystania z doświadczeń innych.

 Rozwój i satysfakcja

Nabywając nowe, często deficytowe, umiejętności i wiedzę absolwenci studiów podyplomowych stają się cennymi nabytkami dla pracodawców. Gdy dotychczasowe wykształcenie nie spełnia wymagań danego stanowiska, studia podyplomowe umożliwiają dokształcenie się i w konsekwencji lepsze zarobki. Dla chcących awansować są szansą na zdobycie przewagi konkurencyjnej, a wypalonym zawodowo dają możliwość zmiany zawodu czy branży, odświeżenia wiedzy i wprowadzenia kariery zawodowej na nowe tory. Studia podyplomowe pozwalają zatem na wiele możliwości, tym bardziej, jeśli prowadzone są głównie w formie warsztatowej.

Praktyczny wybór

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera (WSE) oferując kierunki odpowiadające potrzebom rynku pracy, daje możliwość połączenia wiedzy teoretycznej z zajęciami praktycznymi. Większość zajęć jest ukierunkowana na kreatywne ćwiczenia oraz analizę przypadków tzw. case studies. – Kreowanie strategii komunikacji dla IDEA FIX było rewelacyjnym doświadczeniem. Mogliśmy pracować dla prawdziwej firmy i mieliśmy poczucie, że nasze działania zostaną wdrożone – mówi Klaudia Dzwonek, słuchaczka 11 edycji kierunku „Nowy PR”. To także szansa na spotkanie z praktykami i specjalistami z różnych branż, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i prezentują problemy z jakimi zetknęli się w swojej karierze zawodowej. W tym roku, WSE proponuje także dodatkowe korzyści w ramach czesnego: kurs Business English, coaching indywidualny i inne.

Studenci_IDEA FIX

Kreowanie strategii komunikacji dla IDEA FIX było rewelacyjnym doświadczeniem. Mogliśmy pracować dla prawdziwej firmy i mieliśmy poczucie, że nasze działania zostaną wdrożone.

 Oferta pełna nowości

WSE oferuje zarówno kierunki cieszące się od lat powodzeniem, takie jak: „Coach i trener – partner w rozwoju” czy „E-marketing”, jak również poszukiwane nowości. Kierunek „E-commerce” skierowany jest do osób planujących prowadzenie swojego biznesu w sieci, zainteresowani szeroko pojętą pracą w sektorze kultury mogą wybrać kierunek „Menedżer kultury i sektora kreatywnego”, a pracującym w branży edukacyjnej dedykowano kierunek „Multimedia w edukacji”. W ofercie znajdują się także kierunki z obszaru lingwistyki, marketingu, zarządzania oraz specjalistyczne, takie jak np. Handel z Chinami.

Więcej informacji: www.wse.krakow.pl/pl/studia_podyplomowe

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ