Saturday, April 10, 2021
Home / Moda  / Trendy  / Strojny – wyjątkowy prezent

Strojny – wyjątkowy prezent

Prezent ze szwajcarską precyzją. Dla wyjątkowej i bliskiej Ci osoby. Zegarek to magiczny przedmiot. Odpowiednio dobrany trwa z nami przez całe życie.

Zegarek Longines

Zegarek Longines/ fot. Salon Jubilerski W. Strojny

Zbliżają się Święta. Czas dla wielu z nas wyjątkowy i magiczny. Okres, w którym w końcu możemy bez reszty poświęcić się wartościom zawsze dla nas najważniejszym. Rodzina, przyjaciele, ludzie, których kochamy… W Święta wszyscy znajdziemy czas na pielęgnowanie i podtrzymanie tych relacji. Aby je podkreślić i nadać temu okresowi jeszcze bardziej wyjątkowy charakter tradycyjnie obdarowujemy naszych bliskich prezentami.

Zegarek Longines

Zegarek Longines/ fot. Salon Jubilerski W. Strojny

Jak co roku pojawia się pytanie: Co kupić? Jak wyrazić tym prezentem nasze uczucia, jak sprawić by był wyjątkowy, by trwał przez cały rok a może nawet do końca życia.

Krakowska Firma Strojny od lat zna odpowiedź na to pytanie. Najpiękniejszym prezentem jest zegarek. Zegarek to magiczny przedmiot. Odpowiednio dobrany trwa z nami przez całe życie. Jest z nami w chwilach naszych sukcesów i wtedy, kiedy wyciągamy wnioski z porażek. Towarzyszy nam i odmierza czas, nad którym nie da się zapanować, ale da się go wypełnić w najlepszy możliwy sposób. Jeżeli zegarek jest prezentem zawsze przypomina nam o osobie, która go dla nas wybrała, która nas obdarowała.

Zegarek to męska biżuteria, elegancki i subtelny sygnał tego kim jesteśmy, kim się czujemy. Hasło reklamowe firmy produkującej najlepsze zegarki na świecie brzmi:

Nigdy nie jesteś właścicielem swojego zegarka, Ty tylko przechowujesz go dla przyszłych pokoleń.

Firma Strojny w swoich salonach na ulicy Sławkowskiej 10 i w Galerii Krakowskiej posiada ofertę najlepszych szwajcarskich manufaktur. Proponujemy Państwu szeroki wybór, fachowe doradztwo, najlepsze ceny. Posiadamy też profesjonalny serwis zegarmistrzowski. Tradycje naszej firmy sięgają roku 1925.

Salon Jubilerski W. Strojny

fot. Salon Jubilerski W. Strojny

Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów, gdzie w komfortowej atmosferze pomożemy Państwu wybrać wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby.

Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny, ul. Sławkowska 10, tel. 12 4269640, Galeria Krakowska I poziom tel. 12 6287307, www.e-zegarki.com

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach