Thursday, May 23, 2024
Home / Moda  / Moda damska  / Stroje do pole dance ‒ jak wybrać?

Stroje do pole dance ‒ jak wybrać?

W czym tańczyć na rurze?

Pole dance

fot. Naopolewear-nadege / Pexels

Pole dance to taniec, który ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Wiąże się z niezwykłymi emocjami, wymaga nieprawdopodobnej kondycji, siły i precyzji. Nie bez znaczenia pozostaje wybór odpowiedniego stroju, który ma podkreślać pełne kobiecości ruchy. Jak wybrać odpowiedni strój do pole dance?

 

Exotic pole dance ‒ taniec pełen pasji

Pole dance zyskuje coraz większą popularność. Charakterystyczną cechą tego stylu tanecznego są szpilki na platformie. Choreografie w tym stylu cechują się dużą zmysłowością i sensualnością, polegają nie tylko na tańcu na rurce, ale również obok niej. Exotic pole dance jest popularny głównie wśród kobiet, które marzą o tym, by czuć się dobrze we własnym ciele. Treningi pozwalają na wyzwolenie swojej seksualności i kobiecości. Choć w naszej kulturze pole dance wciąż budzi wiele kontrowersji, jest coraz bardziej popularny, a popularność ta wciąż rośnie.

fot. materiał Partnera

Stroje do pole dance ‒ o czym warto pamiętać?

Pole dane to taniec wymagający niezwykłej sprawności fizycznej. To dlatego wybór odpowiedniego stroju do tańca jest kluczowy dla zachowania pełnego komfortu. Podobnie, jak każda inna odzież sportowa, ubrania pole dance muszą być przede wszystkim wygodne i komfortowe. Bardzo ważne jest, by strój był dobrze dopasowany do figury, co zapewni odpowiednie podtrzymanie. Zbyt luźne, jak i zbyt ciasne stroje będą ograniczać swobodę ruchu. Nie bez znaczenia pozostaje także materiał, z jakiego strój jest wykonany. Najlepszą opcją są nylon, poliester czy elastan, a więc materiały elastyczne, zapewniające nie tylko swobodę ruchów, ale także dobrą wentylację. Niektóre stroje cechują się zwiększoną chwytliwością, dzięki czemu utrzymanie kontaktu z rurką jest łatwiejsze. To pozwala na wykonywanie trudniejszych trików. Odpowiednio dobrane pole dance ubrania dodają pewności siebie i sprawiają, że taniec staje się jeszcze większą przyjemnością.

 

Zapraszamy na zakupy: Stroje do pole dance ‒ gokrafty.pl/pl/c/Stroje-Pole-Dance/57

 

Oczywiście, obok wygody i komfortu, warto zaznaczyć także znaczenie funkcjonalności. strój do pole dance powinien być łatwy do utrzymania w czystości. Powinien dopuszczać pranie w pralce, co pozwoli na zachowanie pełnej higieny. To ważne, gdyż podczas treningów wydziela się ogromne ilości potu. Strój powinien zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. W naszej ofercie znajdziesz idealny strój dla siebie. Każdy z nich ma niepowtarzalny design, który podkreśli najmniejsze detale Twojego tańca. Legginsy, szorty, a może body? Bez względu na to, czego potrzebujesz, wybierz nasze stroje. Pole dance to pasja i energia, a nasze stroje idealnie je podkreślają.

 

Go Krafty – Sklep Pole Dance
Adres firmy:
Alabastrowa 9, 55-095 Kamień
Telefon:
+48 535 000 453
Strona WWW:
https://gokrafty.pl/

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ