Monday, March 4, 2024
Home / PARTNER MK  / Strój na sylwestra i przygotowania do wielkiej imprezy – zacznij już teraz!

Strój na sylwestra i przygotowania do wielkiej imprezy – zacznij już teraz!

4 rzeczy, o które możesz zadbać zawczasu. Poznaj je!

Żeby oszczędzić sobie nerwów i bawić się wybornie! / fot. materiały prasowe

Niełatwo jest znaleźć odpowiedni strój na sylwestra, podobnie jak przygotować całe ciało na tę wyjątkową noc. Zaczynając szykowanie najróżniejszych detali już teraz, masz ogromne szanse zostać królową tegorocznego balu. Jak zacząć przygotowania? Z przyjemnością wskażemy

Żeby oszczędzić sobie nerwów i bawić się wybornie! / fot. materiały prasowe

Żeby oszczędzić sobie nerwów i bawić się wybornie! / fot. materiały prasowe

Zbliżenie na urodę
Impreza sylwestrowa jest dla wielu najważniejszą z całego roku, dlatego wymaga wyjątkowej oprawy – także z naszej strony. Ładna kreacja, wybrana z namysłem z takich sklepów jak np. Zalando to nie wszystko. Aby dobrze się w niej prezentować, warto zadbać o siebie już teraz, a efekty niemal dwóch miesięcy pielęgnacji będą bardziej zauważalne i przykuwające uwagę niż balowa suknia. Radzimy zająć się sprawami takimi jak:
– dieta i waga – jeśli nasza sylwetka wymaga poprawy, dwa miesiące pozostałe do noworocznego balu to czas, w którym zdążymy zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów bez szkody dla zdrowia i stosowania drastycznych metod w postaci głodówek. Zdążymy również wyrzeźbić kilka partii ciała na tyle, aby było to widoczne w wieczorowej kreacji. Dobór diety to kwestia bardzo indywidualna, lecz redukcja wagi w wersji łagodnej polega głównie na rezygnacji z białego pieczywa, słodyczy, owoców o wysokiej zawartości cukrów, jak winogrona oraz ograniczenia posiłków jedzonych wieczorem.
– cera –  aby była promienna, należy zatroszczyć się o nią nieco wcześniej. Bez względu na to, czy zamierzamy wybrać się na zestaw zabiegów u kosmetyczki, czy przeprowadzać je w domu, najważniejsza jest konsekwencja i regularność. Cykl zabiegów warto zacząć od złuszczania naskórka i oczyszczania twarzy, a zmierzać w kierunku nawilżenia. Składniki mające dać efekt liftingujący i rozświetlający zostawmy na końcówkę, tydzień przed sylwestrem, aby ich efekt był naprawdę spektakularny.
– paznokcie – manicure i pedicure warto zostawić na ostatnie dni przed imprezą, aby zarówno dłonie, jak i stopy prezentowały się świeżo, a lakier (zwykły bądź hybrydowy) nie zdążył odprysnąć.

Stroje wieczorowe
Poszukiwania sylwestrowej sukni również warto zacząć już wcześniej i to z wielu powodów – przede wszystkim, zaczynając teraz, mamy większy wybór, bo imprezowe kreacje nie zostały jeszcze przebrane. Sporo czasu w zapasie jest też istotne, jeśli zamierzamy dokonać (w kreacji starej lub nowo kupionej) jakiś krawieckich poprawek. Równie istotna jest kwestia butów – jeśli zamierzamy kupić nowe, powinnyśmy je nieco rozchodzić, aby na imprezie nie obtarły nam stóp i nie spowodowały problemów typu bąble lub odciski, co może skutecznie uniemożliwić dalszą zabawę. Zakup kreacji lub obuwia na sylwestrową zabawę nie musi wiązać się z dużym kosztem i w tej kwestii również czas działa na nasza korzyść. Jak powszechnie wiadomo, im bliżej właściwego terminu, tym ceny coraz bardziej rosną; pod presją czasu, dzień przed balem bez zastanowienia wydamy więcej, niż planowałyśmy. W poszukiwaniach sylwestrowego looku warto sięgnąć po inspiracje zaczerpnięte z największych domów mody – zawsze się sprawdzają.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ