Sunday, April 14, 2024
Home / Moda  / Design  / Strefa Wnętrza

Strefa Wnętrza

Urządzimy wnętrze Twojego mieszkania i domu. Chcąc wyposażyć nowe mieszkanie lub przestylizować stare, często zupełnie nie potrafimy sobie wyobrazić końcowego efektu naszych starań. Ale od czego są zawodowcy?

Urządzimy wnętrze Twojego mieszkania i domu. O ile na medycynie zna się w naszym kraju niemal każdy, to z liczbą domorosłych speców od aranżacji wnętrz jest już dużo, dużo gorzej. Ba, chcąc wyposażyć nowe mieszkanie lub przestylizować stare, często zupełnie nie potrafimy sobie wyobrazić końcowego efektu naszych starań. Ale od czego są zawodowcy?

Strefa Wnętrz

Zdjęcie 1 z 7

Projekt Delinia

Strefa Wnętrza – pierwsze w Polsce centrum dekoracji wnętrz, które z powodzeniem łączy konwencję hipermarketu i sklepu z tradycyjną obsługą klienta. Ma wszystko, czego możemy potrzebować snując wizje remontu mieszkania. Oprócz wizualizacji projektów na monitorze komputera można tu „na żywo” obejrzeć ponad 50 gotowych i ciągle aktualizowanych aranżacji łazienek, kuchni i garderób.

Urządzamy kuchnię? Żadna inna część domu nie powie tyle co kuchnia o domownikach i ich stylu życia. A że jest to nieformalne centrum domu, więc zasługuje na szczególną uwagę. W pierwszej kolejności trzeba się zastanowić, na co chcemy położyć główny nacisk. Na design? Na funkcjonalność? A może warto połączyć jedno z drugim? No i ergonomia, bo każde rozwiązanie będzie miało wpływ na organizację pracy w kuchni…

Projekt kuchni to pole do popisu dla wyobraźni: kolory, desenie, dodatki. Ale projekt to nie wszystko, ważne aby materiały potrzebne do jego realizacji były dostępne. Tutaj są i to na każdą kieszeń. Nie ma też problemu z montażem – Strefa Wnętrza dysponuje zespołem montażystów w każdej branży.

I na koniec najprzyjemniejsza część pracy – dekorowanie. Przecież każda, nawet najdrobniejsza zmiana szczegółu czy kolorystyki nada pomieszczeniu nowy charakter… Wybór dostępnych w Strefie lamp, tapet, tkanin i farb przyprawia o zawrót głowy.

[Not a valid template]

Strefa Wnętrza, ul. Ostrobramska 73b, Warszawa, tel. 22 519 28 00; www.strefawnetrza.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ