Wednesday, April 17, 2024
Home / Moda  / Design  / STREFA WNĘTRZA – design na europejskim poziomie

STREFA WNĘTRZA – design na europejskim poziomie

STREFA WNĘTRZA – to miejsce, które inspiruje i pokazuje jak pięknie może być w domu u każdego z nas. Niektóre przestrzenie onieśmielają. Do czasu, gdy odważymy się do nich zajrzeć. Pamiętajcie – pozory mylą!

STREFA WNĘTRZA – to miejsce, które inspiruje i pokazuje jak pięknie może być w domu u każdego z nas. I choć niektóre przestrzenie onieśmielają, odważ się do nich zajrzeć, bo pozory mylą! Zwłaszcza tutaj: w STREFIE WNĘTRZA przy ul.Ostrobramskiej 73b

STREFA WNĘTRZA

Zdjęcie 1 z 9

STREFA WNĘTRZA – to miejsce, które inspiruje i pokazuje jak pięknie może być w domu u każdego z nas. Niektóre miejsca onieśmielają. Do czasu, gdy odważymy się do nich zajrzeć. Pamiętajcie – pozory mylą!

[Not a valid template]
KUCHENNE INSPIRACJE
Ekspozycja towarów robi wrażenie – wszystko jest jakby wyjęte z luksusowych magazynów wnętrzarskich, z najwyższej półki. Funkcjonalne, ciekawe kompozycje faktur, kształtów i barw to propozycje aranżacji łazienek i kuchni. Można skorzystać z inspiracji, można po prostu dostrzec jakiś element wyposażenia, który być może umknąłby nam, wystawiony po prostu na półce.

DESIGN KONTRA CENA
Wszystko przygotowują tutaj profesjonalni projektanci wnętrz, osoby z wyobraźnią i pasją. To właśnie sprawia, że dla wielu z nas ekspozycja na pierwszy rzut oka wydaje się designerska i bardzo kosztowna. A ceny są tu zaskakujące. Od wysokich po takie, które polubi każdy portfel.

STREFA DLA DOMU
Oferta mieści wszystko, od bibelotów i modnych gadżetów po poważne meble. Powierzchnię sprzedaży podzielono na 9 stref, aby zamiast błądzenia skupić się na szukaniu rozwiązań i inspiracji dla siebie. Co ciekawe do sklepu można zwrócić materiały pozostałe po remoncie! Jeśli znajdziecie sklep, w którym dany produkt jest tańszy, zwrócą Wam podwójną różnicę w cenie. Proponują usługi montażowe, transportowe (w tym transport GRATIS do zakupów za kwotę minimum tysiąc złotych), raty, projektowanie, oprawę obrazów, firanki, zasłony i rolety na wymiar, mieszanie farb w całej gamie subtelnych odcieni, a także zaskakujące zamówienia specjalne!

STREFA WNĘTRZA, ul.Ostrobramska 73b, Warszawa, www.strefawnetrza.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ