Saturday, April 20, 2024
Home / Moda  / Design  / Czas na remont

Czas na remont

Lato to dobry moment na "odświeżenie" wnętrza i remont. Poszukaj inspiracji i zobacz na co zwrócić uwagę.

Urządzanie do mu to duże wyzwanie. Ważne są: design, jakość, funkcjonalność. Jeżeli choćby jeden z tych elementów nie zagra – nie będziesz zadowolony. Dlatego war to skorzystać z miejsc takich jak Strefa Wnętrza , gdzie opr ócz kompleksowego asortymentu dostępna jest fachowa pomoc .

Strefa Wnętrza - czas na remont

Zdjęcie 1 z 10

fot. materiał prasowy

 

KUCHNIA

Stawiasz na design, na funkcjonalność, czy może chcesz połączyć jedno z drugim? Urządzając kuchnię, ustal to na samym początku. Nie zapominaj też o ergonomii – każde rozwiązanie będzie miało przełożenie na organizację pracy w kuchni. Projekt kuchni to również pole do popisu dla wyobraźni. Szukaj nowych rozwiązań, nie bój się kolorów, ciekawych deseni, oryginalnych rozwiązań dekoratorskich. Przecież żadna część domu nie powie nam o domownikach i ich stylu życia tyle co kuchnia.

ŁAZIENKA

Prysznic czy wanna? Nie możesz się zdecydować? Nowoczesne systemy dostępne w Strefie Wnętrza pomagają łączyć wanny z kabinami prysznicowymi – są przy tym funkcjonalne i eleganckie. Stwórz łazienkę przyjazną środowisku – korzystaj z baterii łazienkowych z funkcją ECO, pomagających oszczędzać wodę.

GARDEROBA

Garderoba musi być dostosowana do twojego stylu życia. Dużo podróżujesz? Pa- miętaj o miejscu na torby podróżne i walizki. Kochasz sport? Zaprojektuj specjalny schowek na sprzęt narciarski. Garderoba ma być funkcjonalna, a jednocześnie może być oryginalnym elementem wystroju wnętrza. Zwróć uwagę, jaki front wybierasz i czy kolorystycznie pasuje on do otoczenia. Na froncie możesz umieszczać elementy dekoracyjne, jak choćby fototapety. W Strefie Wnętrza pomożemy Ci urządzić wszystkie pomieszczenia w Twoim domu, a także dobrać podłogę, drzwi, dekorację ścian.

[Not a valid template]

 

STREFA WNĘTRZA, ul. Ostrobramska 73b, Warszawa; tel. 22 519 28 00

Zapraszamy również na na naszą stronę internetową www.strefawnetrza.pl 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • KasiaS 30 maja, 2015

    Jest taki ogrom możliwości że trudno się na cokolwiek zdecydować. Lampy biurkowe to oddzielny temat i jak tu wybrać z pośród kilkunastu?? http://www.castorama.pl/produkty/urzadzanie/lampy-oswietlenie/oswietlenie-stojace/biurkowe.html

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ