Monday, May 27, 2024
Home / Kultura  / Strategicznie o CSR, czyli 2. spotkanie CSR KRK

Strategicznie o CSR, czyli 2. spotkanie CSR KRK

Głos zabiorą przedstawiciele zarówno przedsiębiorstw, jak i organizacji pozarządowych. I co najważniejsze – będzie czas na wspólną dyskusję.

na stronę pod patronatemPrzed nami drugie już spotkanie z cyklu CSR KRK. 17 lutego w hub:raum specjaliści CSR będą rozmawiać o tworzeniu strategii społecznej odpowiedzialności w firmie i praktycznych rozwiązaniach. Głos zabiorą przedstawiciele zarówno przedsiębiorstw, jak i organizacji pozarządowych. I co najważniejsze – będzie czas na wspólną dyskusję.

CSR KRK

Strategia CSR to temat bardzo szeroki. Wielu osobom kojarzy się z trudną teorią i szeregiem zaawansowanych narzędzi. Tymczasem jej zastosowanie w praktyce nie musi być skomplikowane. Dlatego na najbliższym spotkaniu CSR KRK, omówione zostaną obydwa oblicza strategii CSR – teoretyczne, jak i praktyczne.

Tę praktyczną stronę zaprezentują zaproszeni eksperci:
Renata Poręda, Koordynator ds. Komunikacji w firmie ASTOR oraz Łukasz Kaliciński, założyciel i właściciel firmy notjustshop.

Podczas drugiej części spotkania – warsztatów dyskusyjnych – uczestnicy pochylą się nad takimi zagadnieniami jak narzędzia wdrażania CSR w firmie, strategia CSR a trzeci sektor oraz omówią dobre praktyki wybranych przedsiębiorstw. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń i opinii oraz przyjrzeniu się tej teoretycznej stronie strategii CSR.
Wstęp na spotkania CSR KRK jest bezpłatny. Rejestracja odbywa się poprzez portal Evenea (csrkrk2.evenea.pl).
Dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.facebook.com/CSRKRK.

CSR KRK #2
„Strategicznie o CSR”
Gość specjalny: Łukasz Kaliciński (notjustshop)

17 lutego (wtorek), godz. 18.00
Kraków, hub:raum, ul. Przemysłowa 12

Wstęp wolny!

Organizatorzy: Stowarzyszenie Wzmacniania Organizacji Wzmacniacz.org i Wydział Humanistyczny Akademii Górniczo-Hutniczej

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ