Saturday, June 22, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Sting&Paul Simon w Krakowie

Sting&Paul Simon w Krakowie

No i stało się. Europejska trasa tych Panów rozpocznie się 12 marca 2015 w Polsce w Kraków Arenie.

Live Nation Global Touring z dumą ogłasza wspólną trasę Stinga & Paula Simona, dwóch legendarnych, przełomowych artystów muzycznego rynku razem na scenie. Artyści wystąpią już w 2015 w Europie. Pierwszym koncertem na trasie – Paul Simon & Sting: On Stage Together będzie koncert w Polsce w Kraków Arenie 12 marca. Z Polski duet uda się m.in. do Pragi, Berlina, Oslo, Sztokholmu, Amsterdamu, Paryża, Wiednia, Londynu i innych europejskich miast.

sting&paul

Pomysł na wspólną trasę tych dwóch długoletnich przyjaciół zrodził się na pierwszym wspólnym koncercie na rzecz Fundacji Robin Hood w 2013 roku. / fot. materiał prasowy

Obaj artyści znani są z twórczości w wielu gatunkach muzycznych oraz z tego, że cieszą się uznaniem wielu pokoleń fanów. Wspólna trasa po Ameryce Północnej na początku tego roku pokazuje, że są to niezwykłe koncerty dwóch fantastycznych artystów, ikon muzyki zarówno pod względem twórczości jak i wykonania. Koncerty są mieszanką pięknych głosów, wspaniałej muzyki zespołów towarzyszących, najbardziej popularnych utworów wykonywanych zarówno wspólnie jak i osobno.

Set lista na której znajduje się ponad 30 piosenek I zawiera takie utwory jak: Boy In The Bubble, Fields of Gold, Driven To Tears, Mother & Child Reunion, Desert Rose, Every Breath You Take, The Boxer, Diamonds On The Soles of Her Shoes sprawiła, że koncerty te były w Ameryce Płn najwyżej oceniane zarówno przez media jak i fanów.

Jeden z najbardziej zaskakujących, śmiałych i niezwykłych podwójnych koncertów – Hollywood Reporter

Fenomenalne i legendarne spotkanie umysłów muzycznych – Orange County Register

…wspaniałe połączenie dwóch najlepszych kompozytorów i wokalistów na świecie – American Songwriter

Bilety na koncert Paula Simona & Stinga 12 marca w Kraków Arenie w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 19 września od godziny 9:00 na www.LiveNation.pl. Fani artystów będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnej przedsprzedaży dostępnej na stronach obydwu artystów już od 16 września od godz. 10:00 do czwartku 18 września do godziny 15:00. Klienci Live Nation Polska będą mieli możliwość skorzystania z przedsprzedaży dostępnej tylko na www.livenation.pl w dniu 18 września od godziny 9:00 do godziny 15:00.

Więcej informacji na temat trasy, artystów i biletów na: www.simonandstingtour.com, www.sting.com, www.paulsimon.com oraz www.LiveNation.pl.

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ