Tuesday, June 18, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Sterylizator zrobi ci czystość w łazience

Sterylizator zrobi ci czystość w łazience

Dowiedz się, jak działa sterylizator UV

czysta łazienka

Idealna i bezpieczna to łazienka czysta! / fot. intan Indiastuti / Unsplash

Łazienka to zawsze wyzwanie dla projektantów wnętrz. Jak pogodzić estetykę z funkcjonalnością? Spędzamy w niej codziennie dość dużo czasu, więc jaka powinna być? Designerskie kafle czy surowy beton? Tekowe deski czy gres? Idealnie wygodna wanna a może przeszklony brodzik z wielofunkcyjną deszczownicą? Mnóstwo decyzji do podjęcia zanim będziemy mogli uznać, że wygląda tak jak powinna. Czy jednak na wystroju się kończy? Łazienka ma być bezpieczna i nie mam tu na myśli skądinąd potrzebnych mat antypoślizgowych i uchwytów. Idealna i bezpieczna to łazienka czysta!

 

Łazienka to zazwyczaj miejsce ciepłe i wilgotne, idealne środowisko dla rozwoju wszelkich drobnoustrojów, grzybów i pleśni, dlatego konieczne jest regularne mycie z wykorzystaniem odpowiednich środków czystości i wietrzenie. Przydatnym urządzeniem jest również sterylizator UV-C i – 2 in 1 OZONE/UV-C STERILIZING LAMP MT6509.

Lampa dezynfekuje dzięki wysokoenergetycznemu promieniowaniu UV-C oraz ozonowaniu. Dzięki generatorowi ozonu oraz lampie UV-C 99, 7% grzybów i ok. 650 rodzajów bakterii jest zabijanych. Ozon dociera nawet w trudno dostępne miejsca niedostępne dla sprayów i detergentów. Ozonowanie oraz światło UV-C to profesjonalne metody sterylizacji stosowane w medycynie, kosmetyce i wielu innych dziecinach. Dezynfekuje, odświeża i pomaga pozbyć się nieprzyjemnych zapachów.

Lampa jest prosta w obsłudze i bezpieczne dla użytkownika. Dezynfekować przy jej użyciu można nie tylko łazienkę, ale również kuchnie, toalety, garderoby, półki z butami, a nawet samochody.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
 • Meszneka 30 maja, 2019

  Widziałam takie opcje w szpitalach i przychodniach jednak nie wiedziałam ze coś takiego stosuje się również w domach. Nie wiem czy w warunkach domowych coś takiego się sprawdzi. Moim zdaniem wystarczy jedynie odpowiednia wentylacja oraz samodzielne czyszczenie domu i na pewno powinno być dobrze 😉

  Swoją drogą uwielbiam taką zieleń w łazience, sprawia, ze pomieszczenie jest ładniejsze.
  Zerknijcie sobie tutaj:
  http://www.kwiaciarnialublin.pl/dekoracje-kwiatowe/obrazy-z-mchu
  Ta kwiaciarnia w Lublinie ma w ofercie przepiękne obrazy z mchu.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ