Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / „Stażystka” – małżeński trójkąt

„Stażystka” – małżeński trójkąt

Niektóre kobiety mają talent do wplątywania się w tarapaty, inne snują intrygi, a jeszcze inne stają się ich ofiarami

Nowości książkowe

Nowości wydawnicze/ fot. Unsplash

Niektóre kobiety mają niebywała zdolność wplątywania się w tarapaty, inne snują intrygi, a jeszcze inne po prostu stają się ich ofiarami. Kiedy do głosu dojdą jeszcze miłość zazdrość i pożądanie mieszkanka wybuchowa gotowa. Zimowe nowości książkowe rozgrzeją nawet największych zmarzluchów

 

 

Recenzje

„Stażystka” Alicji Sinickiej/ fot. Wydawnictwo Kobiece

 

Książkę czyta się z zaciekawieniem i typowym dla kryminałów uczuciem dreszczyku, bo zagadka pozostaje tajemnicą do końca.

W miejscowości Oława giną kobiety, i nie wiadomo co się z nimi dzieje, kolejna właśnie tytułowa, próbuje się ustrzec przed niebezpieczeństwem, wdając się w trójkąt chce się z niego wycofać, co okaże się być nie takie proste.

Małżeństwo Skalskich chyba przechodzi kryzys, a kolejne stażystki być może mają być panaceum na poprawę sytuacji miedzy małżonkami. Ona wzorowa żona i matka on przystojny szef firmy.

Namiętny thriller psychologiczny zaprowadzi czytelnika na dno kobiecej duszy, czy pozwoli jej się od niego odbić? Przeczytajcie sami!

 

Edyta Sowa-Filipek

 

 

 

 

 

O autorce:

Alicja Sinicka – zadebiutowała powieścią Oczy wilka, która momentalnie wspięła się na listy książkowych bestsellerów. Podobnie było w przypadku kolejnych powieści – również obyczajowych z silnym wątkiem sensacyjnym: Winna W jego oczach.  Z wykształcenia i zawodu jest ekonomistką, prywatnie miłośniczką psów. Mieszka pod Oławą wraz z rodziną.

 

 

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ