Sunday, July 21, 2024
Home / Kultura  / Startup Sprint GGC

Startup Sprint GGC

Druga edycja Startup Sprint w Krakowie będzie dotyczyła szeroko rozumianych branż e-commerce i marketingu. Wszyscy którzy mają pomysł na aplikację, usługę lub produkt skierowany związany z e-commerce i marketingiem.

Druga edycja Startup Sprint w Krakowie będzie dotyczyła szeroko rozumianych branż e-commerce i marketingu.

Druga edycja Startup Sprint w Krakowie będzie dotyczyła szeroko rozumianych branż e-commerce i marketingu / fot. materiał prasowy

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Startup Sprint to 3dniowe wydarzenie, podczas którego uczestnicy w interdyscyplinarnych grupach opracowują pomysły biznesowe, a następnie prezentują je potencjalnym inwestorom. Pracują oni pod przewodnictwem doświadczonych mentorów.

Druga edycja Startup Sprint w Krakowie będzie dotyczyła szeroko rozumianych branż e-commerce i marketingu. Wszyscy którzy mają pomysł na aplikację, usługę lub produkt skierowany związany z e-commerce i marketingiem spotkają się 27 czerwca w siedzibie Google for Entrepreneurs (Rynek Główny 12).

Druga edycja Startup Sprint w Krakowie będzie dotyczyła szeroko rozumianych branż e-commerce i marketingu.

Druga edycja Startup Sprint w Krakowie będzie dotyczyła szeroko rozumianych branż e-commerce i marketingu / fot. materiał prasowy

W pierwszej fazie uczestnicy przedstawią własne pomysły, a następnie podzielą się na zespoły i przystąpią do pracy.

Swoim bogatym doświadczeniem uczestników Startup Sprint E-commerce i Marketing będą wspierać: Alex Barszczewski – coach i konsultant biznesowy, Sebastian Kolisz z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, Richard Lucas – Anioł Biznesu, Konrad Głowacki z Google, Monika Synoradzka z SpeedUp Venture Capital Group, Anna Hruszka z Grupy Adweb, Mateusz Wiktor i Zuzanna Zapolska z MagneSowy, Robert Stolarczyk z PromoTraffc, Robert Drymajło z Claran, Tomasz Wiese i Mateusz Staszek z JWMS Jakubowski Wiese Mazgaj Staszek radcowie prawni s.c., Karolina Liberka z Marketingu w Praktyce.

Pomysłodawcą tego rodzaju eventów jest należący do SpeedUp Venture Capital Group fundusz LMS Invest. W Poznaniu zostało już zorganizowane kilka Startup Sprintów o tematyce związanej m.in. z: edukacją, finansami, zdrowiem, rolnictwem.

Pierwsza edycja Startup Sprint organizowana przez Geek Girls Carrots związana była z tematem szeroko rozumianej młodości.

Organizatorem krakowskiego wydarzenia jest społeczna organizacja kobiet Geek Girls Carrots Kraków, która łączy kobiety kochające nowe technologie. Promuje i stwarza szansę rozwoju dla kobiet w branżach związanych z IT. Wśród społeczności GGC jest wiele startuperek i kobiet, które chcą rozwinąć się w tym kierunku.

Współorganizatorem II edycji zostały także Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, które skupiają wokół siebie przedsiębiorców i startupowców z całej Polski.

Uczestnictwo w Startup Sprint jest bezpłatne. Aby wziąć udział należy się zarejestrować, a następnie odpowiedzieć na kilka pytań. Ilość miejsc jest ograniczona, pobierana jest również kaucja zwrotna.

Wydarzenie jest doskonałą szansą na rozwinięcie bądź doszlifowanie własnego projektu/usługi/produktu pod okiem ekspertów, poznanie wielu ciekawych ludzi oraz kreatywne spędzenie wolnego czasu.

Szczegóły wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie ggc.startupsprint.org

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Sex toys 15 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More on on that Topic: miastokobiet.pl/startup-sprint-ggc/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ