Wednesday, April 17, 2024
Home / Kuchnia  / W Starbucks pojawiła się kultowa Pumpkin Spice Latte!

W Starbucks pojawiła się kultowa Pumpkin Spice Latte!

Dla miłośników kawy na całym świecie pierwsze oznaki jesieni to zapowiedź sezonowego menu w Starbucks, a w nim kultowej Pumpkin Spice Latte!

Starbucks - Pumpkin Spice Latte / fot. materiały prasowe

Dla miłośników kawy na całym świecie pierwsze oznaki jesieni to zapowiedź sezonowego menu w Starbucks, a w nim kultowej Pumpkin Spice Latte! Jej sekret to receptura, w której Starbucks połączył wszystkie ulubione smaki tej pory roku – orientalne przyprawy, dyniowy syrop i aksamitną bitą śmietanę. Czym jeszcze zaskakuje Starbucks? Aromatycznym, korzennym ciastkiem dyniowym oraz napojami na wynos podanymi w specjalnie zaprojektowanych kubkach!

Starbucks - ciasto dyniowe / fot. materiały prasowe

Starbucks – ciasto dyniowe / fot. materiały prasowe

Mgliste poranki, chłodniejsze dni i coraz dłuższe wieczory – jesień to czas, w którym nie lubimy odmawiać sobie przyjemności. W poszukiwaniu sezonowych specjałów i pełnych aromatu przypraw, na nowo odkrywamy ulubione smaki. Odnajdziemy je w niezapomnianej Pumpkin Spice Latte.

Ten apetyczny napój jest kombinacją delikatnego espresso, spienionego mleka, esencjonalnego syropu dyniowego i mieszanki rozgrzewających przypraw korzennych. Pumpkin Spice Latte udekorowana jest puszystą bitą śmietaną, posypką
z goździków, cynamonu, imbiru i gałki muszkatołowej. Tajemnicza wariacja smaków już zdobyła serca fanów na całym świecie.

W duecie z kawą najlepiej sprawdzi się odrobina słodyczy. Korzenne ciastko dyniowe, wzbogacone lekkim dyniowym puree i kawałkami orzechów, bez wątpienia stanie się hitem jesiennego menu.

Starbucks - Pumpkin Spice Latte / fot. materiały prasowe

Starbucks – Pumpkin Spice Latte / fot. materiały prasowe

Starbucks zadbał o to, aby każdy szczegół oddawał atmosferę nadchodzącej pory roku, dlatego nawet kubki kaw na wynos przybrały nowe oblicze. Teraz zdobią je wzory z motywami jesieni – żółto-czerwone liście klonu, sosnowe szyszki, dynie i orzechy.
Spotkaj się w Starbucks i zasmakuj w jesiennych propozycjach. Poczuj atmosferę nowej pory roku z Pumpkin Spice Latte!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ