Saturday, June 22, 2024
Home / Inne  / Opalenizna z St.Tropez

Opalenizna z St.Tropez

Marka St. Tropez współpracuje z międzynarodowymi specjalistami z branży kosmetycznej tworząc ekskluzywny panel ekspertów w dziedzinie pielęgnacji i kosmetycznego opalania.

Marka St. Tropez współpracuje z międzynarodowymi specjalistami z branży kosmetycznej tworząc ekskluzywny panel ekspertów w dziedzinie pielęgnacji i kosmetycznego opalania. Nichola Joss, Fiona Locke, Melanie Mills i Sophie Evans reprezentują markę jako autorytety w dziedzinie pielęgnacji ciała, profesjonalnych technik samoopalających i edukacji związanej z bezpiecznym i naturalnym opalaniem.

Samoopalająca formuła produktów St. Tropez bazuje na aloesie, umożliwiając osiągnięcie profesjonalnych rezultatów w domowych warunkach. Formuła Aromaguard™ to zupełnie nowa i pionierska technologia, która nie tylko efektywnie eliminuje nieprzyjemną woń kojarzoną z samoopalaczami, ale również pozostawia na skórze subtelny zapach.

Wszystkie kosmetyki marki St. Tropez to łatwe w aplikacji produkty, które zapewniają wyjątkowo równomierną, pozbawioną smug, naturalną opaleniznę. Zostały stworzone zarówno z myślą o osobach preferujących delikatną i subtelną, jak i głęboką opaleniznę. Szeroka gama produktów pozwala w szybki sposób uzyskać wymarzony efekt – bez względu na typ skóry zawsze gwarantują olśniewający rezultat.

Marka St. Tropez jest laureatem wielu prestiżowych nagród kosmetycznych takich jak: Cosmopolitan Beauty Awards, Instyle Best Beauty Buys Awards, Elle Beauty Awards, The Beauty Power List, Pure Beauty Awards, The Guild of Beauty Therapists, Company Beauty Awards.

ST. TROPEZ – informacje o produktach

Linie produktów:

  • Self Tan
  • Gradual Tan
  • Wash Off
  • Self Tan Dark
  • Anti-Aging
  • Skin Iluminator

 

Przykładowe produkty:

Wash Off Instant Glow Body Lotion marki St. Tropez to mleczko nawilżające,  które w mgnieniu oka nadaje piękną opaleniznę. Nalóż obficie na całe ciało, a już po kilku sekundach Twoja skóra nabierze pięknego, brązowego koloru. Produkt zmywa się wodą z mydłem.

Cena: około 62 PLN / 150 ml

 

 

 

 

 

 

 

Oryginalna formuła mleczka Self Tan Bronzing Lotion marki St. Tropez nadaje naturalną i długotrwałą opaleniznę. Produkt ten przetrwał próbę czasu i nadal oferuje te same niezrównane rezultaty – zapewnia niesamowity kolor i dodaje skórze zdrowego wyglądu i blasku. Klientki takie jak Elle Macpherson kochają ten produkt, za to, że jego aplikacja to luksusowy zabieg, który zapewnia nieskazitelną opaleniznę. Nie zapomnij, o tym, że aby osiągnąć olśniewający efekt niczym z czerwonego dywanu konieczna jest regularna aplikacja produktu – mówi Nichola Joss, międzynarodowy ekspert marki St. Tropez w kategorii skin finishing.

Cena: około 105 PLN / 120 ml

 

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ