Sunday, June 23, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Srebrne Lustra 2012

Srebrne Lustra 2012

Rusza kolejna edycja plebiscytu SREBRNE LUSTRA „MIASTA KOBIET”! Po raz czwarty wybierzemy najlepsze miejsca i specjalistów w dziedzinie urody. Po raz pierwszy Srebrne Lustra odbędą się nie tylko Krakowie, ale i Warszawie.

Rusza IV edycja plebiscytu SREBRNE LUSTRA „MIASTA KOBIET”

Uważasz, że twój fryzjer jest najlepszy, uwielbiasz wizyty u swojej kosmetyczki, Twoja masażystka ma złote ręce? Podziel się swoją opinią i ZAGŁOSUJ! Wspólnie stwórzmy listę miejsc w Krakowie i Warszawie, do których warto pójść, aby o siebie zadbać. Masz szansę na wygranie jednej ze 120 wspaniałych nagród.

Do tej pory my staraliśmy się Wam przybliżać najbardziej profesjonalne i najskuteczniejsze gabinety piękności, ale przecież to Wy, drodzy Czytelnicy, najlepiej wiecie gdzie dobrze się czujecie i w które ręce najchętniej oddajecie swoją urodę. Dlatego już po raz czwarty organizujemy plebiscyt Srebrne Lustra, w którym dzięki Waszym głosom wyłonimy najlepsze miejsca i najlepszych specjalistów z dziedziny urody w Krakowie i Warszawie.

 

MOŻECIE GŁOSOWAĆ W DWÓCH KATEGORIACH:

NAJLEPSZE MIEJSCE

W tej dziedzinie wygra gabinet, który w Waszej opinii najlepiej dba o Wasz wygląd i samopoczucie, gdzie jakość zabiegów i poziom obsługi tworzą klimat, dla którego chce się do nich wracać.

Wy możecie głosować na gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, spa, kluby fitness i salony masażu z Krakowa lub Warszawy.

My w tej kategorii po jednym Srebrnym Lustrze wręczymy dwóm Najlepszym Miejscom, jednemu z Krakowa i jednemu z Warszawy, na które oddacie najwięcej głosów.

ZOBACZ JAK GŁOSOWAĆ

NAJLEPSZE RĘCE

Często do salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego przychodzimy dla kosmetyczki, fryzjera lub masażysty. To ich ręce i ich osobowość decydują o magnetyzmie miejsca. Takich właśnie ludzi możecie wyróżniać w tej kategorii.

Wy możecie głosować na kosmetyczki, fryzjerów, masażystów i instruktorów fitness z Krakowa lub Warszawy.

My nagrodzimy tytułami Najlepszych Rąk dwóch specjalistów, jednego z Krakowa i jednego z Warszawy, na których zostanie oddane najwięcej głosów.

ZOBACZ JAK GŁOSOWAĆ

Waszym ulubionym gabinetom i specjalistom oprócz pierwszych miejsc przyznamy także drugie i trzecie miejsca oraz wyróżnienia i certyfikaty uczestnictwa w swych kategoriach i w swych miastach, w zależności od tego ile głosów na nich zostanie oddane.

 

PLEBISCYT TRWA OD 1 LUTEGO DO 5 KWIETNIA 2012 ROKU.

GŁOSOWANIE ODBYWA SIĘ ZA POMOCĄ SMS-ÓW.

Pamiętaj! Każdy oddany głos to dla Ciebie szansa na wygranie jednej ze 120 wspaniałych nagród.

 

 

PRZYDATNE LINKI

 JAK GŁOSOWAĆ i LISTĘ NAGRÓD znajdziesz na naszym portalu na stronie https://www.miastokobiet.pl/srebrnelustra2012-listanagrod-jakglosowac/

 REGULAMIN plebiscytu znajduje się na https://www.miastokobiet.pl/srebrnelustra2012-regulamin/

INFORMACJE DLA GABINETÓW dostępne na https://www.miastokobiet.pl/srebrnelustra2012-informacjedlagabinetow/

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania, czyli wszystko czego chcielibyście się dowiedzieć o Srebrnych Lustrach a boicie się zapytać

→ NAJLEPSZE MIEJSCA Z WARSZAWY zobacz na kogo zagłosowały do tej pory nasze Czytelniczki w Warszawie

→ NAJLEPSZE MIEJSCA Z KRAKOWA – zobacz na kogo zagłosowały do tej pory nasze Czytelniczki w Krakowie

→ WYNIKI LOSOWAŃ publikowane są na https://www.miastokobiet.pl/srebrnelustra2012-losowania/
SPONSORZY

 

PATRONI MEDIALNI

       www.fryzjerzy.pl                       www.fryzjerzy.com                       www.lne.pl

 

      www.dobry-salon.pl                   www.kosmetykaprofesjonalna.pl

 


 

 

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Pingback:Srebrne Lustra 2012 | Medicor 8 lutego, 2012
  • Marta 19 marca, 2012

    Otrzymałam sms’a z informacją, iż wygrałam nagrodę w powyższym konkursie. Będę wdzięczna za kontakt mailowy lub telefoniczny w tej sprawie. Pozdrawiam!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ