Monday, July 22, 2024
Home / Inne  / Uncategorized  / Wypromuj swój udział w Srebrnych Lustrach

Wypromuj swój udział w Srebrnych Lustrach

Chcesz wziąć udział w plebiscycie Srebrne Lustra "Miasta Kobiet", ale nadal nie wiesz jak skutecznie zachęcić swoich Klientów do głosowania? Podpowiadamy, możliwości jest kilka.

Jak zachęcić Klientów do głosowania na Twój gabinet w plebiscycie Srebrne Lustra „Miasta Kobiet”

Jesteś właścicielem, menadżerem, pracownikiem gabinetu urody, chcesz wziąć udział w plebiscycie Srebrne Lustra „Miasta Kobiet”, ale nadal nie wiesz jak skutecznie zachęcić swoich Klientów do głosowania? Podpowiadamy, możliwości jest wiele!

 

Facebook

1. Wykorzystaj Fanpage Waszego gabinetu i zachęć Waszych fanów do głosowania na Was w plebiscycie.

2. Zamieść na Waszym Fanpage’u link do podstrony Srebrnych Luster www.miastokobiet.pl/srebrnelustra2012-listanagrod-jakglosowac/

3. W opisie napisz, że Wasz gabinet bierze udział w plebiscycie i dokładnie wytłumacz jak na Was można zagłosować: wpisz odpowiedni kod (zależny od miasta i kategorii – dokładna instrukcja tu), nazwę Waszego gabinetu i jego adres (np. KM, Fryzjernia, ul.Przykładowa2). Na koniec zachęć fanów do głosowania nagrodami, które co dwa tygodnie rozlosowujemy wśród głosujących.

 

4. Polub Fanpage Srebrnych Luster, dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami plebiscytu i będziesz mógł łatwo je przedstawiać swoim Fanom. Wystarczy, że klikniesz „udostępnij” przy poście, który chcesz pokazać swoim Klientow.

 

 

Strona Internetowa

1. Informuj swoich klientów o tym, że bierzesz udział w plebiscycie na swojej stronie internetowej. Na stronie głównej zamieść banner lub widget, które możesz pobrać z www.miastokobiet.pl/srebrnelustra2012-informacjedlagabinetow/.

 

 

2. Podlinkuj banner lub widget tak, aby kierował na www.miastokobiet.pl/srebrnelustra2012-listanagrod-jakglosowac/ lub stwórz własną podstronę informującą Twoich Klientów, w jakich kategoriach i w jaki sposób mogą oddawać na Was głosy.

 

Ulotka

1. Pobierz wzór ulotki z www.miastokobiet.pl/srebrnelustra2012-informacjedlagabinetow/.

2. Zapisz go na swoim komputerze, wydrukuj i uzupełnij wolne miejsca nazwą i adresem waszego salonu, tak aby  Klienci dokładnie widzieli jak na Was zagłosować.

3. Tak przygotowane ulotki rozdawaj Waszym Klientom jednocześnie informując, że oddając na Was głos mogą wygrać jedną ze 12o nagród.

 

 

Jeśli macie Państwo pytania chętnie odpowiemy
Joanna Rojek, Aneta Pondo
tel. 12 294 11 82, srebrnelustra@miastokobiet.pl

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ