Wednesday, April 17, 2024
Home / Moda  / Srebrna bransoletka na nogę – powabna i elegancka

Srebrna bransoletka na nogę – powabna i elegancka

Delikatna, a uwodzicielska, i przykuje uwagę w każdej sytuacji

bransoletka na nogę miasto kobiet

Bransoletka na nogę to drobiazg, którego nie sposób nie zauważyć / fot. Pexels

Srebrna bransoletka na nogę to element biżuteryjny, który niewątpliwie przyciąga wzrok, a osobie, która ją nosi, pozwala na podkreślenie swojego stylu. Takie bransoletki bez wątpienia są biżuterią bardzo kobiecą, a dzięki temu, że są wykonane w różnych stylach, łatwo dopasować je do swojego image’u

 

1. Bransoletka na nogę – wielość stylów i materiałów.
2.Srebrna bransoletka na kostkę – czy tylko latem?

 

Ozdabianie ciał biżuterią ma bardzo długą historię i sięga epoki kamiennej – wtedy oczywiście ozdoby były dość prymitywne, ale ich cel był jeden: nadanie atrakcyjności temu, kto ją nosi. Biżuteria była też przez wieki nie tylko ozdobą, ale również symbolem informującym o statusie społecznym, stanie majątkowym czy cywilnym. Przez wieki ludzie ozdabiali różne części ciała, a większość tych tradycji i form biżuterii przetrwała do dziś. Tak też jest w przypadku bransoletki na nogę – coraz więcej kobiet decyduje się na taką ozdobę kostki niezależnie od tego, jaki styl ubioru preferują na co dzień. I nie ma się czemu dziwić – srebrna bransoletka na nogę to ozdoba powabna i elegancka.

Bransoletka na nogę – wielość stylów i materiałów

Srebrne bransoletki na nogę to niejedyna opcja tej ozdoby. W ofercie takiej biżuterii są także bransoletki wykonane ze złota (białego lub żółtego, lub ich kombinacji) oraz stali chirurgicznej (bardzo trwałe i idealne dla osób zmagających się z uczuleniami). Bransoletki takie mogą mieć formę bardziej subtelną i wtedy znakomicie nadają się do eleganckich ubrań i szpilek (tutaj znakomicie sprawdzają się bransoletki złote, doskonale komponujące się z innych złotymi dodatkami).

 

Dla zwolenniczek stylu boho, pełnego luzu i łączącego w sobie wiele różnych elementów, idealna będzie srebrna bransoletka na nogę, składająca się z paru łańcuszków z doczepionymi do nich różnymi zawieszkami. Takie zawieszki mogą symbolicznie nawiązywać do naszych pasji czy też do konkretnych przeżyć w naszym życiu (dlatego też srebrna bransoletka na nogę to doskonały prezent, który można idealnie dopasować do obdarowywanej osoby). Dla miłośniczek kamieni i kryształków idealne będą bransoletki na kostkę, ozdobione popularnym hematytem czy cyrkoniami.

 

Srebrna bransoletka na kostkę – czy tylko latem?

Srebrna bransoletka na kostkę być może i kojarzy się z porą wiosny czy lata – zwłaszcza z ciepłymi dniami, gdy nosimy gołe nogi i sandałki. Wtedy srebrna bransoletka na nogę może stanowić doskonałe uzupełnienie pedicure’u – zwłaszcza bransoletki połączone z pierścionkiem na palec u stopy. Jednak bransoletki takie sprawdzą się także jako ozdoba przez cały okrągły rok. Można je eksponować, nosząc sukienki czy spodnie przed kotkę – na przykład modne cygaretki.
Srebrna bransoletka na nogę to znakomity pomysł na odświeżenie swojego wizerunku na wiosnę i oryginalne dopełnienie stylizacji.

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ