Saturday, December 9, 2023
Home / Moda  / Design  / Sprzęt audio dla kobiet od Harman Kardon

Sprzęt audio dla kobiet od Harman Kardon

Sprzęt audio marki Harman Kardon wyróżnia się nie tylko bardzo dobrą jakością dźwięku, ale również znakomitym designem. Wśród wielu propozycji słuchawek, głośników i kin domowych coś idealnego dla siebie znajdą na pewno kobiety.

Harman Kardon SOHO i ESQUIRE

Harman Kardon SOHO i ESQUIRE / fot. materiał prasowy

Sprzęt audio marki Harman Kardon wyróżnia się nie tylko bardzo dobrą jakością dźwięku, ale również znakomitym designem. Wśród wielu propozycji słuchawek, głośników i kin domowych coś idealnego dla siebie znajdą na pewno kobiety.

Harman Kardon SOHO

Harman Kardon SOHO i ESQUIRE

Harman Kardon SOHO i ESQUIRE / fot. materiał prasowy

Trudno sobie wyobrazić towarzysza podróży, który byłby równie niekłopotliwy, nieodzowny i… niezastąpiony w przyciąganiu zaciekawionych spojrzeń. Dźwięk tych słuchawek, oprawiony w wytwornie przeszywaną skórę i stal nierdzewną, prezentuje taką jakość i precyzję, że człowiek czuje się jak pod wpływem hormonu szczęścia. Można je podłączyć do odtwarzacza MP3 i smartfonu – na przewodzie umieszczono pilot z opcjonalnym mikrofonem do prowadzenia dłuuugich rozmów telefonicznych. Pałąk słuchawek można złożyć do środka, a muszle – płasko, dzięki czemu całość łatwo mieści się w kieszeni, nie wspominając o torbie.

Cena 849 zł

Harman Kardon ESQUIRE

Harman Kardon ESQUIRE

Harman Kardon ESQUIRE / fot. materiał prasowy

Oto luksusowy drobiazg ze skóry i aluminium, który z łatwością mieści się w torebce, a sprawia, że kobieta wygląda i czuje się profesjonalnie nie tylko w pracy. Komponuje się zarówno ze stylowym ekwipunkiem podróżniczki jak i z mahoniowym biurkiem prezeski. I jednej i drugiej przyda się jako urządzenie głośnomówiące. Natomiast dwa mikrofony i redukcja szumów czynią zeń sprawny system konferencyjny. Równie doskonale ta kieszonkowa kolumienka głośnikowa radzi sobie z odtwarzaniem muzyki. W dodatku może to robić na własnym zasilaniu do 10 godzin non stop!

Cena 999 zł

Harman Kardon ONYX

Harman Kardon ONYX

Harman Kardon ONYX / fot. materiał prasowy

Przenośna kolumienka, którą można zabrać ze sobą do kuchni lub na taras. Nie ma drugiej, która by nie tylko tak doskonale brzmiała i wyglądała, ale też łączyła się z każdym bezprzewodowym źródłem dźwięku. Z pierścienia ze szczotkowanej stali dłonie same ześlizgują się na mięsistą skórę, którą pokryto tylną połać wewnętrznego dysku. A jeśli palce zabłądzą w okolice jego krawędzi, to wystarczy lekko musnąć którąś z ikonek na zewnętrznym pasku, by wyczarować światełko diod, sygnalizujących zmiany nastaw. Cztery głośniki ukryte w środku wytwarzają perliście klarowny, soczysty, pełny dźwięk. Onyx jest jak tabletka szczęścia – nie tylko zaprasza do zabawy, ale sam buduje świetny nastrój.

Cena 2299 zł

Harman Kardon SB35 SABRE

Harman Kardon SB35 SABRE

Harman Kardon SB35 SABRE / fot. materiał prasowy

Jeśli płaski telewizor ma zawisnąć na ścianie salonu, to w doborowym towarzystwie. Zwłaszcza że Sabre, choć ma zaledwie 32 mm grubości, brzmi równie doskonale, jak wygląda. W aluminiowej obudowie mieści się niezwykle sprawny i wydajny, ośmiokanałowy system głośnikowy, stworzony do współpracy z najnowszymi telewizorami. Ta hiper nowoczesna belka głośnikowa nie tylko potrafi zbudować w pomieszczeniu sugestywny dźwięk dookolny; dysponuje bezprzewodową łącznością ze smartfonami i tabletami oraz rozmaitością wejść, umożliwiających podłączenie każdego źródła dźwięku. Jej brzmienie wzbogaca 100 watowy, bezprzewodowy subwoofer.

Cena 4299 zł

***

HARMAN® jest wiodącym światowym projektantem, producentem i dostawcą rozwiązań audio i infotainment. Szeroki asortyment przedsiębiorstwa przeznaczony jest na rynki konsumenckie, samochodowe i profesjonalne. Do spółki należy szereg legendarnych marek, a wśród nich: AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon® oraz Mark Levinson®. Firma jest obiektem podziwu kilku pokoleń audiofilów. Jej klientami są ludzie, których łączy wspólna pasja do wysokiej jakości dźwięku i multimediów. Ponadto Harman od lat wspiera profesjonalnych artystów i miejsca, w których występują. Akcje firmy są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych, oznaczone symbolem NYSE:HAR. Więcej informacji o firmie Harman można znaleźć na stronie www.harman.com. Dystrybutorem sprzętu Harman na Polskę jest SUPORT, mail: jblinfo@rb.com.pl, www.jbl.pl

©2014 HARMAN International Industries, Incorporated. Wszelkie prawa zastrzeżone. Harman Kardon to znak towarowy HARMAN International Industries, Incorporated, zarejestrowane w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Cechy, dane techniczne i wygląd produktów może ulec zmianie bez uprzedzenia.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ