Sunday, March 3, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Sprzedam dziewictwo

Sprzedam dziewictwo

„Sprzedam dziewictwo” – takie ogłoszenia wyrastają jak grzyby po deszczu wraz z końcem roku szkolnego w Internecie. Poznaj historie osób, które zawiązują takie transakcje

sprzedam dziewictwo

Wakacje to czas, kiedy wiele dziewcząt decyduje się na sprzedanie dziewictwa / fot. Unsplash.com/Kira Ikonnikova

W dobie internetu każdy w domowym zaciszu może dotrzeć do stron, gdzie potencjalni samobójcy doradzają, jak szybko i niezawodnie pozbawić się życia, a anorektyczki podają przepis na skuteczne głodzenie. W sieci można też znaleźć bardzo wiele pomysłów na „szybką, łatwą kasę”. Wydawałoby się, że są to głównie propozycje dla sprytnych, operatywnych, odważnych, z pewnym doświadczeniem… i tu zaskoczenie, bo nawet nastolatka bez doświadczenia, mieszkająca na przykład w małym, nikomu nieznanym miasteczku, ma szanse na całkiem niezłe pieniądze. W jaki sposób? Po prostu – może sprzedać swoje dziewictwo

 

Sprzedam dziewictwo

Anka, 19 lat

 Mam teraz taki przejściowy moment w życiu. Potrzebuję czegoś, co pomoże mi iść dalej. Ponadto muszę zdobyć pieniądze na dobre studia. O sprzedaży siebie myślałam już jakiś czas temu. Jest to trudna i bardzo ryzykowna decyzja – nadal nie jestem tego pewna. Jednak jeśli znajdzie się kandydat, który będzie mi odpowiadał, to zrobię to. Wiem, że robiąc to z kimś obcym, będzie mi łatwiej, zostanę odpowiednio potraktowana. O cenie decyduję ja. Chcę, aby to był tylko ten jeden raz – nie będę dalej się tak prowadzić.

Karolina, 25 lat

Kilka lat temu moja kuzynka powiedziała mi o możliwości sprzedania dziewictwa. Zainteresowałam się, choć wtedy nie miałam zamiaru tego zrobić. Teraz się zdecydowałam na to – oczywiście z powodów pieniężnych. Przekonuje mnie również fakt, że sama będę mogła wybrać sobie mężczyznę i sposób, w jaki to zrobimy. Pisze do mnie bardzo dużo młodych, około 20-letnich mężczyzn. Zdarzają się też czasem 60-latkowie, a także cudzoziemcy (często Anglicy i Niemcy). Chętne są również kobiety oraz mężczyźni w stałych związkach czy fetyszyści (od kochających stopy do sadomasochistów), proponując często stały układ. Dziennie mam do odebrania około dwudziestu wiadomości. Moralność? Zostałam wychowana w domu, gdzie seksualność nie była tematem tabu, choć prostytucja nie była czymś dobrym. Ja nie uważam tego za coś złego – jest to umowa między mną a mężczyzną, więc jeżeli komuś się to nie podoba, to niech tego nie robi.

Asia, 16 lat

 Suma kilkunastu tysięcy za sprzedanie zbędnego balastu mało kogo nie przyciągnie. Kusi szybka i naprawdę spora kasa. Wystarczy być śliczną. Wiem, jak wyglądam, dlatego postanowiłam spróbować. Jednak przeglądając portale, na których można się zareklamować, zauważyłam dziwnie niskie ceny i sądzę, że anonse coś długo wiszą. Sama nie mogę się wypowiedzieć, bo dopiero dziś się zamieściłam. Liczę jednak, że się uda. Bycie dziewicą ma dziś całkowicie inny wydźwięk niż 20 lat temu. Po co mi pieniądze? W tym wieku? Przecież każdy ich potrzebuje, żeby kupić sobie coś wymarzonego.

Ceny dziewictwa są różne – zaczynają się od 1500 zł, a kończą na 50 000 zł. Z oferty korzystają zarówno ci, którzy „biorą”, ale nie płacą a także hojni i eleganccy sutenerzy z zamiarem wzięcia kontroli nad atrakcyjną, młodą dziewczyną.

Kupno dziewictwa

Michał, 31 lat

Fajnie jest być pierwszym. Dziewczyna, bo raczej interesują mnie takie przed 20. rokiem życia, nigdy nie zapomni, z kim zrobiła to po raz pierwszy. Mam już za sobą kilka przebitych błon – bardziej lub mniej bolesnych. Najczęściej spotykamy się w celu weryfikacji (musimy choć trochę się sobie spodobać), po czym umawiamy się na konkretny dzień. Kwestia zabezpieczenia najczęściej należy do mnie – młode, niedoświadczone często nie mają pojęcia, jak najprościej zapobiec wpadce. Rzadko utrzymuję z nimi dalszy kontakt. Jestem samotny, nie mam żadnych zobowiązań, a takie układy odrywają mnie trochę od nużącej codzienności. Nigdy nie zgodziłbym się na sponsoring ani wyprawę do agencji – kobieta, której płacę i której dotykam, musi być czysta.

Kupię dziewictwo

Zbigniew, 49 lat

Mam żonę, córkę i sporo pieniędzy. Jestem też mężczyzną, który szybko się nudzi małżeńską codziennością. W układach, których wciąż poszukuję i potrzebuję, całkowicie wyłączam swoją moralność. Jestem świadomy, że kupno dziewictwa od młodej dziewczyny może nakłonić ją do sponsoringu, a to jest wprowadzeniem do prostytucji, jednak dokładam wszelkich starań, aby tak nie było. Jestem w stanie zapewnić mojej partnerce stałą, sensowną relację. Mam pewne doświadczenie w tej sprawie. Nie wiem, jak to działa, ale tam, gdzie nie pomoże psycholog, ksiądz, policjant, rodzice, terapeuta czy dziennikarz, pomagam właśnie ja i to z dość ciekawymi rezultatami. Jedną dziewczynę wyciągnąłem z prostytucji (dziewicą już jednak nie była) i zmusiłem ją do studiów, które ukończyła. Tak samo z pozostałymi trzema. To była jednak ciężka praca, za którą nawet seks nie był wystarczająca zapłatą. Kiedyś korespondowałem z panią naukowiec, która podała się za młodą dziewczynę. Pod dziewice podszywają się również inni dowcipnisie. Piszą też młode, 13-letnie dziewczyny, które nie są już dziewicami. Mam jednak swoje sposoby, by sprawdzić rzetelność takich ofert, respektując cywilne prawo. Często odmawiam takiej transakcji. Niektóre oferty zawierają propozycje zaawansowanego seksu, które świadczą o tym, że dziewica waginalna zdążyła już stracić dziewictwo zarówno analne, jak i oralne. Ostatnio dostałem dość dużo odpowiedzi na moje ogłoszenie – między innymi pisały do mnie płatne portale z myślą, by mnie tam przekierować. Część odpowiedzi było też z prośbą o pomoc. Dostaję również oferty z propozycją przedpłaty. Oczywiście jest to oszustwo, jednak naiwni się zdarzają. Z reguły stawiam sprawę jasno – nie wysyłam pieniędzy w ciemno. Mam też uzasadnione podejrzenia, że coraz częściej jest sprzedawane „używane” dziewictwo. Za 3000 zł, jak w mojej ofercie, taki interes raczej się nie opłaca. Są jednak naiwni, którzy płacą 10 000 zł albo i więcej, a wtedy sprytna dziewczyna (nierzadko prostytutka), może zainwestować 1500 zł w odtworzenie błonki. Czysty zysk – 8500 zł.

Sprzedam błonę dziewiczą

Hymenoplastyka – jak to działa?

Okazuje się, że hymenoplastyka staje się coraz bardziej popularna – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Co więcej, zagraniczne pacjentki szukają tańszych rozwiązań, wyjeżdżając na operacje do krajów oferujących ich wykonywanie w niższych cenach – między innymi do Polski. Ponadto, bez problemu można już kupić sztuczną błonkę. Jak to działa? Wystarczy włożyć sztuczną błonę dziewiczą starannie do pochwy i rozwinąć tak, aby była napięta. Po przebiciu wycieka ciecz podobna do krwi – nie za dużo, ale w sam raz. Przy dodaniu kilku jęków i okrzyków, partner nie jest w stanie się zorientować, że coś jest nie tak. Atrakcyjna jest również cena – za 103 USD można kupić aż pięć „dziewictw”!

Prawo?

Znakomita część „propozycji” pochodzi od osób poniżej 18. roku życia. Polskie prawo dopuszcza kontakty seksualne z osobami powyżej 15. z jednym zastrzeżeniem, wynikającym wprost z treści art. 199 kk:

§ 1. Kto, przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia, doprowadza inną osobę do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 został popełniony na szkodę małoletniego, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3. Karze określonej w § 2 podlega, kto doprowadza małoletniego do obcowania płciowego lub poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, nadużywając zaufania lub udzielając mu korzyści majątkowej lub osobistej, albo jej obietnicy.

Udzielenie korzyści majątkowej osobie w wieku 15-17 lat jest więc przestępstwem stypizowanym w art. 199 § 3 kodeksu karnego.

Pośród wielu rozmówczyń, do których udało mi się dotrzeć, nie znalazła się niestety ani jedna, która zrobiła krok dalej, realizując swój zamiar i chciałaby opowiedzieć o tym. Czyżby żadnej z nich nie dała satysfakcji i radości tak szybko oraz sprytnie zarobiona gotówka?

Dominika Pastuszak

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ