Thursday, June 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Sprawdzone atrakcje na wieczór kawalerski. Oto nasze TOP 5

Sprawdzone atrakcje na wieczór kawalerski. Oto nasze TOP 5

Bo kawalerem przestaje się być tylko raz

wieczór kawalerski

fot. Pixabay

Wieczór kawalerski to ważne wydarzenie. Ostatnia impreza przed zmianą stanu cywilnego powinna zostać zapamiętana na długo. Zostałeś poproszony o organizację wieczoru kawalerskiego? Nie masz pomysłu na atrakcje? Zastanawiasz się, co sprawdza się najlepiej na wieczorze kawalerskim? Odpowiedzi znajdziesz poniżej. Oto nasze TOP 5 atrakcji na wieczór kawalerski

 

Jazda super autem po torze

Ryk silnika, zapach spalin, tor wyścigowy i Lamborghini lub Ferrari ‒ to wszystko składa się na dobre wspomnienia. To okazja, aby wypróbować możliwości sportowych aut oraz swoje za kierownicą. Jeśli tematem przewodnim jest adrenalina, to nie może zabraknąć Was na torze. Uczucie wgniatania w fotel podczas przyśpieszania to wrażenie, które sprawi, że ten dzień będzie wspominany przez długie lata. Jazda po torze cieszy się ogromnym zainteresowaniem, bo który mężczyzna nie marzy, aby zasiąść za kierownicą 600-konnej bestii. Do wyboru są tory w całej Polsce, więc niezależnie od tego gdzie odbędzie się wieczór kawalerski, na pewno znajdziecie bliską lokalizację.

Strzelanie na strzelnicy w sam raz na wieczór kawalerski

Filmy akcji to istny pokaz męskości. Jak więc można spędzić wieczór kawalerski? To proste ‒ na strzelnicy. To kolejna atrakcja, która cieszy się dużym zainteresowaniem Panów. Możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w strzelaniu to świetny pomysł na spędzenie wieczoru kawalerskiego. Poznanie kilku rodzajów broni i oddanie z nich strzałów, to coś co zapisze się w pamięci na długo. Zastanawiasz się, czy to bezpieczne? Podczas pobytu na strzelnicy będziecie pod opieką instruktora, który wytłumaczy, w jaki sposób korzystać z broni, a także jak poprawnie celować i zachowywać się na strzelnicy. Jeśli więc myślisz o wieczorze kawalerskim rodem z filmu akcji, to strzelanie na strzelnicy będzie świetnym rozwiązaniem.

Gra w paintball

Dla wielbicieli gier zespołowych dobrym pomysłem jest gra w paintball. Zazwyczaj odbywa się na świeżym powietrzu i polega na strzelaniu do siebie kulkami z farbą. Markery, z których się strzela, to sprzęt wyglądem i działaniem przypominający broń. W ramach bezpieczeństwa, przed grą, uczestnicy zostaną przeszkoleni i wyposażeni w specjalne kombinezony i maski ochronne. Gra w paintball to świetna zabawa dzięki, której możecie spędzić wspólnie czas w typowo męskiej atmosferze. W końcu nic tak nie integruje jak gra zespołowa, dlatego jest to jedna z najczęściej wybieranych atrakcji na wieczór kawalerski.

 

Jazda off road

Jazda w terenie, las, wąwozy, błoto ‒ brzmi zachęcająco? Jazda off road to kolejna atrakcja, która jest chętnie wybierana przez panów na wieczór kawalerski. Możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w trudnym terenie i pokonanie przeszkód to świetna zabawa. Zastanawiasz się, czy sobie poradzicie? Trasa jest dostosowywana do umiejętności i preferencji kierowcy. Przeszkody do pokonania to zazwyczaj strome pagórki, podjazdy i wjazdy, wąwozy, slalom między drzewami, a czasem nawet woda. Dodatkowym atutem jest to, że jazda off road realizowana jest przez cały rok niezależnie od pogody. Tu nie ma złych warunków, jest tylko dobra zabawa i dużo błota.

 

Na wieczór kawalerski ‒ degustacja piwa

Wielbiciele spokoju i mniej aktywnych form spędzania czasu chętnie wybierają degustację piwa jako atrakcję wieczoru kawalerskiego. Wspólnie spędzony czas na testowaniu różnych rodzajów piwa to świetna okazja do rozmów, a może nawet dalszego poszerzenia wiedzy w temacie kiperstwa. Taka realizacja może mieć formę samej degustacji trunków lub może być poprzedzona szkoleniem teoretycznym. Kurs zawiera wiedzę z zakresu rozróżniania gatunków piwa pod względem kryteriów takich jak: zapach, smak, goryczka i nasycenie, a także ciekawostek dotyczących pracy kipera. Brzmi ciekawie? Dlatego nie mogło zabraknąć degustacji piwa na naszej liście TOP 5 atrakcji na wieczór kawalerski.

 

Tych 5 najpopularniejszych atrakcji na wieczór kawalerski to świetny sposób na integrację podczas wieczoru kawalerskiego. Typowo męskie realizacje przepełnione są dobrą zabawą i z pewnością zapiszą się w pamięci na długie lata. Jeśli szukasz atrakcji na wieczór kawalerski, koniecznie wybierz ją z naszego TOP 5: https://prezentmarzen.com/wieczor-kawalerski/

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ