Tuesday, July 16, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Spraw radość bliskim czyli prezenty jakich nie da nikt!

Spraw radość bliskim czyli prezenty jakich nie da nikt!

Jeśli szukasz niekonwencjonalnych prezentów dla osób, które lubią niestandardowe rozwiązania i zawsze wyróżniają się w tłumie to ten tekst jest dla Ciebie!

Święta. Czas radości spotkań z rodziną, pysznego jedzenia i czegoś co lubimy najbardziej, czyli PREZENTÓW. Któż z nas nie lubi ich dostawać? Szczególnie w tym wyjątkowym czasie cieszą podwójnie. Jednak wielką radość sprawia także obdarowywanie bliskich nam osób. Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na oryginalne prezenty

nasze pomysły na ciekawe prezenty/fot. unslash

1. Fair Trade to hasło, które coraz częściej pojawia się w mediach. KOKOworld to sklep, w którym możemy kupić ubrania, akcesoria i dodatki wyprodukowane przez lokalnych rzemieślników z wielu zakątków świata. Mamy gwarancję,że każdy z nich jest unikatowy, zrobiony z naturalnych materiałów. Biżuteria z rybich łusek czy kolczyki z drewna ucieszą każdą osobę szukającą niestandardowych produktów. Ubranka dziecięce czy kolorowe maskotki wywołają uśmiech każdego dzieciaka. Jeśli szukamy standardowych prezentów, które są niepowtarzalne i przydatne zarazem to KOKOworld jest na to idealnym pomysłem.
2. Podgrzewacz do kubka na USB niby mała rzecz a potrafi bardzo uprzyjemnić picie porannej kawy, która nie ostygnie. Po prostu stawiamy gorący kubek na podstawce i kiedy mamy ochotę sięgamy po gorący napój. Można go znaleźć w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych jego ceny zaczynają się już od 20zł.
3. Licząca skarbonka ucieszy niejednego z nas. Automatycznie pokazuję sumę zgromadzonych w niej oszczędności dodając do siebie każde wrzucane do niej pieniądze. Suma wyświetla się na ekranie LED. Skarbonka jest fajną zachętą do regularnego oszczędzania niewielkich kwot, które później możemy wydać na przyjemności. 
4. Zestaw gorących kamieni do masażu zadowoli chyba każdego komu marzy się relaks we własnym domu. Prosta instrukcja i szybkość sprawienia przyjemności bliskiej osobie to klucz wyboru oryginalnego prezentu.
5. Bezprzewodowy lokalizator będzie idealnym prezentem dla każdego zapominalskiego. Składa się z dwóch elementów wystarczy przyczepić odbiornik do rzeczy, którą gubimy np.klucze a za pomocą nadajnika będzie można ją odszukać w promieniu do 25 metrów.

6. Moda to obszar, gdzie przenikają się różne płaszczyzny: sztuka, grafika, rzeźba. Warto eksperymentować, łącząc ze sobą różne dziedziny. Młoda, polska marka odzieżowa Cacofonia Milano wie o tym doskonale, tworząc ubrania jak prawdziwe arcydzieła sztuki. Bluza z podobizną Van Gogha? Czemu nie!

7. Na koniec zostawiłam sobie nowości kosmetyczne firmy Biolonica. Polska firma, której kosmetyki oparte są w ponad 90 % na surowcach pochodzenia naturalnego, bazują na komórkach macierzystych jabłoni. Komórki macierzyste mają silne właściwości, które chronią naskórek przed starzeniem spowodowanym stresem oksydacyjnym.  Zmniejszają podrażnienia skóry, pobudzają mikro krążenie, ujednolicają i wyrównują koloryt a nawet zmniejszają nadwrażliwość. W skład serii wchodzi 5 produktów do pielęgnacji twarzy lub dłoni dla kobiet i mężczyzn powyżej 30 roku życia.

 

Monika Tracz
 

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Młodzi na Dorobku 17 grudnia, 2017

    Rewelacyjne pomysły na prezenty znajdziecie także tutaj: https://mlodzinadorobku.pl/prezenty-urodzinowe-w-pracy-co-wypada-kupic/

  • cornhole boards 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Information to that Topic: miastokobiet.pl/spraw-radosc-bliskim-czyli-prezenty-jakich-nie-da-nikt/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ