Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Spowolnij upływający czas, wybierając jeden z tych zabiegów

Spowolnij upływający czas, wybierając jeden z tych zabiegów

Podaruj sobie odrobinę piękna w te święta

Młodsza skóra pod choinkę? / fot. materiały prasowe

Starzenie się to naturalny proces, który dotyczy całego organizmu. Wraz z upływającym czasem zauważalnie zmienia się wygląd naszej twarzy. Skóra staje się cienka, wiotka, pojawiają się na niej zmarszczki i przebarwienia. Głównymi sprawcami starzenia się są wolne rodniki, które powstają na skutek promieniowania UV, dymu tytoniowego, stresu i spalin. Wolne rodniki powodują osłabienie włókien kolagenu i elastyny, którym to skóra zawdzięcza młody wygląd.

Młodsza skóra pod choinkę? / fot. materiały prasowe

Starzenie się skóry to proces nieuchronny, nie da się go całkowicie zatrzymać, ale można go spowolnić, dzięki nowoczesnym technologiom wykorzystywanym w medycynie estetycznej.

Kwas hialuronowy w walce z oznakami starzenia się

Nie bez powodu kwas hialuronowy nazywany jest eliksirem młodości. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym organizmie, jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej, dzięki czemu wpływa na jej gęstość, sprężystość i jędrność. Wraz z upływem czasu, znacznie maleje jego ilość, dlatego nasza skóra staje się szorstka, cienka i bardziej wiotka. Kwas hialuronowy to obecnie nieodzowny atrybut lekarzy w medycynie estetycznej. Przy jego pomocy, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki można w bezpieczny sposób poprawić kontur twarzy, spłycić zmarszczki i bruzdy oraz delikatnie wyrzeźbić rysy twarzy. Kwas hialuronowy zawsze powinien być stosowany z rozsądkiem i tylko przez doświadczonego lekarza, który dobierze odpowiednie stężenie preparatu.

Zabiegi z kwasem hialuronowym stosuje się również w walce z oznakami starzenia skóry dłoni. Pomarszczone i wiotkie ręce nikomu nie dodają atrakcyjności, a zastosowanie wypełniacza w połączeniu z osoczem wysokobiałkowym pozwoli na skuteczne niwelowanie zmarszczek pojawiających się na dłoniach oraz zapewni odpowiedni poziom nawilżenia skóry dłoni.

fot. materiały prasowe

Zabieg Ultraformer III – bezinwazyjny lifting twarzy falami ultradźwiękowymi

Zabieg Ultraformer III to przełomowe osiągnięcie w nowoczesnej medycynie estetycznej. Urządzenie Ultraformer wyposażone w specjalne głowice pozwalające dostosować terapię do odpowiednich partii ciała, przeznaczone jest do przeprowadzania bezinwazyjnego liftingu twarzy i modelowania sylwetki całego ciała. Ultraformer wykorzystuje zogniskowaną falę ultradźwiękową (High Intensity Focused Ultrasound), która umożliwia podgrzewanie tkanek do wysokiej temperatury. W wyniku działania ultradźwięków temperatura ciała może osiągać nawet 60-70 st. C., w efekcie czego dochodzi do obkurczania tkanek i procesów rekonstrukcji kolagenu. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Ultraformer III pozwala na błyskawiczne ujędrnienie niemal każdej części ciała. Dzięki kontrolowaniu głębokości działania fal można precyzyjnie wywołać obkurczenie tkanek zarówno na powierzchownym, jak i głębokim poziomie. Przetworniki ultradźwiękowe o najmniejszej średnicy, czyli 1,5 mm stosuje się w tych miejscach, gdzie tkanka podskórna zlokalizowana jest płytko, czyli w obszarze twarzy. Z kolei przetworniki o średnicy 9 mm pozwalają na aplikację ultradźwięków tam, gdzie tkanki podskórnej jest zdecydowanie więcej, na przykład w okolicach brzucha. Zabieg daje spektakularne efekty. Rezultaty są porównywalne do tych zabiegów, które przeprowadzane są w wyniku ingerencji chirurgicznej. Ultraformer to skuteczna metoda walki ze zwiotczałą i nieestetyczną skórą zwłaszcza w takich obszarach ciała, jak twarz, szyja, dekolt, ramiona i brzuch. Skóra już po pierwszym zabiegu staje się zauważalnie wygładzona, jędrna i napięta. Efekty bezoperacyjnego liftingu utrzymują się nawet dwa lata.

Accent Prime – lifting twarzy i redukcja zmarszczek falami radiowymi

Odmładzanie falami radiowymi stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na nieinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Działanie fal radiowych polega na głębokim ogrzewaniu tkanek (diatermii) za pomocą prądu szybkozmiennego o wysokim napięciu. Fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny, tym samym poprawia się gęstość elastyczność i napięcie skóry. Najlepsze efekty dogłębniej poprawy jakości skóry i jej regeneracji widoczne są po serii 3-4 zabiegów w odstępach dwutygodniowych.

Nowoczesny system modelowania twarzy i ciała Accent Prime stanowi połączenie dwóch zaawansowanych technologii fal radiowych i ultradźwięków o najwyższej na rynku częstotliwości. Dzięki połączeniu fal radiowych oraz zimnych i ciepłych ultradźwięków uzyskać można wysoką skuteczność w poprawie wyglądu naszej skóry oraz redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowatorskiej technologii Accent Prime w walce z upływającym czasem? Dowiedz się, jak zatrzymać młodość profesjonalną terapią z wykorzystaniem radiofrekwencji

 

Oceń artykuł
4 komentarze
 • Emilia 14 grudnia, 2017

  Ja sama zapragnęłam spowolnić upływający czas i zdecydowałam się na zabieg wypełniania zmarszczek w klinice Efecta, https://efecta.eu/ i efekty są mega. W końcu pozbyłam się tych zmarszczek i wyglądam dużo młodziej. 😉

 • Emilia 14 grudnia, 2017

  Ja sama zapragnęłam spowolnić upływający czas i zdecydowałam się na zabieg wypełniania zmarszczek w klinice Efecta w Częstochowie i efekty są mega. W końcu pozbyłam się tych zmarszczek i wyglądam dużo młodziej. 😉

 • Emilia 14 grudnia, 2017

  Ja sama zapragnęłam spowolnić upływający czas i zdecydowałam się na zabieg wypełniania zmarszczek w klinice Efecta w Częstochowie, https://efecta.eu/ i efekty są mega. W końcu pozbyłam się tych zmarszczek i wyglądam dużo młodziej. 😉

 • Młodzi na Dorobku 17 grudnia, 2017

  my robimy kremy przeciwzmarszczkowe w domu. są przynajmniej skuteczne
  https://mlodzinadorobku.pl/kosmetyki-przeciwzmarszczkowe-zrob-je-sama/

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ