Sunday, July 14, 2024
Home / Rozwój  / Spotkanie z Dagmarą Skalską w warszawskiej Arkadii

Spotkanie z Dagmarą Skalską w warszawskiej Arkadii

6 sierpnia 2019 r. o godz. 18.00 w Empiku w Arkadii odbędzie się spotkanie z Dagmarą Skalską

zyj prawdziwie dagmara skalska

Dagmara Skalska / fot. B. Bogacka

Żyj prawdziwie, czyli jak? Naturalnie, bez wymuszania czegokolwiek na sobie, na innych i na świecie. 6 sierpnia 2019 r. o godz. 18.00 w Empiku w Arkadii odbędzie się spotkanie z Dagmarą Skalską – pozytywną egoistką i autorką wielu książek, w tym najnowszej – Żyj prawdziwie

W życiu osobistym i zawodowym nieustannie jesteśmy poddawani ocenie mniej lub bardziej życzliwej publiczności. W naszych głowach podświadomie wciąż tlą się wątpliwości: „Co pomyślą o mnie inni?”, „Jak wypadnę?”, „Czy to właściwe?”, „Co powinnam zrobić?”. Im dłużej żyjemy, tym częściej się przekonujemy, że nie sposób spełnić oczekiwań otoczenia. Nie wiesz, jak to zrobić? Skorzystaj z rad Dagmary Skalskiej!

Życie na własny rachunek wymaga odwagi i siły charakteru – o czym Dagmara Skalska mówi w najnowszym wywiadzie dla Miasta Kobiet.

zyj prawdziwie

Żyj prawdziwie / wyd. Burda

Dagmara Skalska ─ pisarka, blogerka, inspiratorka. W swoich książkach łączy myśl Wschodu z myślą Zachodu. Pisze o rozwoju na poziomie cielesnym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Jest uczennicą chińskiego mistrza Shaolin i buddyjskiego lamy. Prowadzi czytelników przez proces uzdrowienia mentalnego, emocjonalnego, cielesnego. Założycielka Projektu Egoistka, wspierającego kobiety w budowaniu wewnętrznej mocy, miłości własnej i autentyczności. Na blogu projektegoistka.pl inspiruje do pokochania siebie, mówiąc: „Miłość do siebie to miłość na całe życie!”

Wydarzenie na FB

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ