Monday, April 22, 2024
Home / Kultura  / „Spotkania Sąsiedzkie” z IKEA na start nowego katalogu

„Spotkania Sąsiedzkie” z IKEA na start nowego katalogu

Znasz swojego sąsiada? Jeśli nie, to właśnie jest okazja, aby go poznać!

Park Krowoderski: 27 sierpnia) 2016, 9:00 – 16:00 / fot. materiały prasowe

Dobrze mieć sąsiada – przekonuje IKEA i organizuje w Krakowie pikniki, podczas których będzie można lepiej poznać mieszkańców dzielnicy. „Spotkania Sąsiedzkie” inaugurują wprowadzenie nowego katalogu IKEA 2017. Odbędą się one 27 sierpnia w Parku Krowoderskim i 3 września w Parku Kurdwanów

Park Kurdwanów: 3 września 2016, w godz. 9:00 – 16:00 / fot. materiały prasowe

Park Kurdwanów: 3 września 2016, w godz. 9:00 – 16:00 / fot. materiały prasowe

W tegorocznej odsłonie katalogu IKEA zaprezentowano rozwiązania wyposażenia domu, które inspirują do bycia sobą i porzucenia codziennej presji oczekiwań. IKEA namawia, aby żyć po swojemu, realizować swoje pragnienia, cieszyć się bliskością i zwykłym codziennym życiem. Sporo część katalogu poświęcana jest kuchni, miejscu, które zachęca do tego, aby pokazać swoje prawdziwe „ja”, nie trzymać się kurczowo przepisów, dostrzec urok niepasujących do siebie krzeseł, zjeść czasem kolację na podłodze.

– Katalog IKEA 2017 jest odzwierciedleniem zmieniającego się życia. W dzisiejszym, zabieganym świecie wiele osób na co dzień odczuwa rosnącą presję i zamiast podążać własną ścieżką, żyje tak, by spełniać oczekiwania innych. IKEA wychodzi im naprzeciw – chcemy, by mniej przejmowali się tym, co pomyślą inni i skupili się na swoich pragnieniach. By spojrzeli na swoje domy z innej perspektywy i skorzystali z naszej wiedzy i doświadczenia, by dzięki temu ich życie w domu stało się lepsze, bardziej komfortowe i piękniejsze – ale na ich własny sposób – podkreśla Anna Pawlak-Kuliga, Prezes IKEA Retail w Polsce.

Park Krowoderski: 27 sierpnia) 2016, 9:00 – 16:00 / fot. materiały prasowe

Park Krowoderski: 27 sierpnia) 2016, 9:00 – 16:00 / fot. materiały prasowe

„Spotkania Sąsiedzkie”, czyli dobrze mieć sąsiada
Codzienność po swojemu, to przede wszystkim zaprzyjaźnienie się z tym, co nam bliskie
i w pełni nasze. Wykorzystujmy więc meble tak, by sprawiały nam radość, bawimy się przepisami kulinarnymi, przełamujmy stereotypy i… ciszę w windzie z sąsiadem. IKEA przekonuje, że dobrze mieć sąsiadów, a jeszcze lepiej zapoznać się z nimi. By do tego zachęcić, zaprasza na cykl „Spotkań Sąsiedzkich”. Celem inicjatywy jest integracja lokalnej społeczności oraz odbudowa tradycji dobrych relacji sąsiedzkich. To okazja do lepszego poznania mieszkańców swojej dzielnicy i wymiany doświadczeń. W Krakowie pikniki odbędą się w Parku Krowoderskim (27 sierpnia) oraz w Parku Kurdwanów (3 września), w godz. 9:00 – 16:00. Przygotowane zostaną specjalne stanowiska kuchenne, wyposażone m.in. w noże i deski do krojenia. Będzie można więc przynieść własne produkty i wspólnie z sąsiadami przygotować śniadanie. Bardziej leniwi mogą poczęstować się przyrządzanymi na miejscu naleśnikami lub zamówić śniadaniowe menu w food trucku. Do dyspozycji będą też bezpłatne jabłka i woda w karafkach. Integrację z sąsiadami z pewnością ułatwią gry planszowe i ruchowe, dostępne w bezpłatnej wypożyczalni.

Dystrybucja katalogu IKEA 2017 rozpoczęła się 22 sierpnia i potrwa do 11 września. Do mieszkańców Małopolski trafi 599 000 egzemplarzy, a w całej Polsce rozdystrybuowanych zostanie 5,229 mln. Katalog IKEA to największa na świecie drukowana publikacja oznaczona certyfikatem FSC™, potwierdzającym pochodzenie drewna ze zrównoważonych źródeł.

Katalog IKEA 2017 / fot. materiały prasowe

Katalog IKEA 2017 / fot. materiały prasowe

Więcej informacji o „Spotkaniach Sąsiedzkich”: www.spotkania-sasiedzkie.pl

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • ignou report 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More on that Topic: miastokobiet.pl/spotkania-sasiedzkie-z-ikea-na-start-nowego-katalogu/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ