Tuesday, May 28, 2024
Home / PARTNER MK  / Sposób na bezbolesną i skuteczną depilację – odkryj depilator IPL!

Sposób na bezbolesną i skuteczną depilację – odkryj depilator IPL!

Minimum wysiłku, a skóra gładka jak marzenie

depilator

Domowy depilator IPL gwarantuje depilację bez bólu / fot. materiały Partnera

Zdrowa i gładka skóra bez podrażnień jest marzeniem wielu kobiet, dlatego też trwała depilacja ciała z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Ten zabieg jest częściej wykorzystywany ze względu na długotrwały efekt oraz wygodę. Zbędne owłosienie możemy usunąć na dwa sposoby – korzystając z zabiegów w salonie lub inwestując w odpowiednie urządzenie. Chcesz bezboleśnie pozbyć się nadmiaru włosków? Sprawdź, jak działa depilator IPL!

Jak działa depilator IPL?

Kiedyś bezbolesna depilacja w domu nie była możliwa. Taki zabieg kojarzył się wyłącznie z dyskomfortem i wrastającymi włoskami, ponieważ używano sprzętu, który często powodował podrażnienia skóry. Jednak teraz to przeszłość, gdyż coraz więcej producentów wprowadza urządzenia pozwalające na przeprowadzenie takiego zabiegu, jak depilacja, bez bólu.
Działanie depilatora IPL jest niezwykle proste i przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia. Urządzenie przyłożone do skóry wytwarza bowiem światło Intense Pulsed Light, które degeneruje cebulki włosów na ciele i sprawia, że z czasem stają się one słabsze i przestają rosnąć. Wytwarzane przez depilator światło uszkadza tylko mieszki włosowe i nie wpływa negatywnie na strukturę skóry. Innowacyjna depilacja IPL pozwala na trwałe i bezbolesne usunięcie włosków z różnych części ciała.

Gdzie stosować depilator IPL?

Jeżeli zastanawiasz się, w jakich miejscach na ciele można stosować depilator IPL, odpowiadamy – jest to szybki sposób na zbędne owłosienie znajdujące się na praktycznie każdej części ciała! Najczęściej wykonywanymi zabiegami są: depilacja pach, depilacja nóg oraz depilacja pachwin, jednak nie ma przeciwwskazań, by depilator stosować również w innych miejscach. Co istotne, urządzenie jest nie tylko skuteczne, lecz także bezpieczne dla damskich i męskich okolic intymnych, ponieważ nie powoduje podrażnień delikatnej i mocno ukrwionej skóry w tym obszarze. Dzięki temu nie musisz martwić się ewentualnymi powikłaniami.

depilator IPL

Depilator IPL / fot. materiały Partnera

Największą skuteczność urządzenie posiada podczas usuwania ciemnych włosków, jednak w wielu przypadkach można efektywnie pozbyć się również tych jaśniejszych. Warto jednak pamiętać, że do całkowitego usunięcia owłosienia potrzebne jest wykonanie kilku bądź kilkunastu zabiegów.

Kto może skorzystać z depilacji IPL?

Dana metoda usuwania owłosienia powinna być przede wszystkim skuteczna. Depilacja IPL cieszy się popularnością również ze względu na fakt, iż jest ona uniwersalna i może z niej korzystać każdy niezależnie od płci i wieku. Jest to zabieg gwarantujący długie efekty depilacji, jednak pamiętaj, że także w tym przypadku występują pewne ograniczenia. Z tego sposobu usuwania owłosienia nie mogą korzystać między innymi osoby cierpiące na choroby nowotworowe czy padaczkę, kobiety w ciąży i karmiące matki oraz wszyscy borykający się z chorobami skóry, takimi jak łuszczyca lub bielactwo. Ograniczenia dotyczą zarówno wykonywania zabiegów domowych, jak i tych w salonach piękności.

Depilator IPL a depilacja w salonie – co wybrać?

Jak się pozbyć zbędnego owłosienia – to pytanie zadaje sobie każdy, kto zastanawia się, czy wybrać domową depilację, czy też usługi profesjonalnego salonu. Rozwiązanie nie zawsze jest oczywiste, bowiem wszystko zależy od osobistych preferencji. Podczas podejmowania decyzji warto wziąć pod uwagę wiele czynników. Jednym z ważniejszych jest cena. Ceny depilatorów IPL zaczynają się już od 700 złotych, a urządzenie jest wielorazowego użytku i bez większych problemów wystarczy, by pozbyć się trwale zbędnego owłosienia. Depilacja w salonie jest z całą pewnością wygodna, jednak warto pamiętać, że płaci się za każdą wizytę. W niektórych przypadkach koszt koniecznych sesji znacznie przewyższa cenę nowego urządzenia, dlatego depilacja domowa może okazać się tańszą i wygodniejszą alternatywą.

 

Nowoczesne metody depilacji, jaką jest IPL, z całą pewnością gwarantują satysfakcjonujące efekty już po kilku zabiegach. Nie zapominaj jednak, aby przed zakupem konkretnego modelu zapoznać się z jego specyfikacją i ograniczeniami dotyczącymi użytkowania.

Źródło: materiał partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ