Sunday, April 14, 2024
Home / Moda  / Moda damska  / Spodnie Wrangler ‒ znana marka czy niedościgniona jakość?

Spodnie Wrangler ‒ znana marka czy niedościgniona jakość?

Jedna z niewielu prawdziwie legendarnych marek odzieżowych

spodnie Wrangler

fot. Unsplash

Marka Wrangler to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych firm odzieżowych na całym świecie. Nawet osobom, które nie interesują się światem mody, kilka razy w życiu  obiła się o uszy marka spodni Wrangler

 

Ich spodnie cieszą się sławą i renomą. Dla wielu osób po dziś dzień jeansy Wrangler są synonimem luksusu. Czy warto inwestować w  spodnie Wrangler? Czy produkty cechuje niedościgniona jakość czy fala popularności? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

Słów kilka o marce Wrangler

Marka Wrangler istnieje od 1904 roku. Jej pierwotna nazwa to Hudson Overall Company. W 1947 roku firma zaczęła produkować jeansy dla kowbojów, przez co zmieniła swoją nazwę na znaną do dziś. Wrangler, w tłumaczeniu na język polski, oznacza kowboj. Marka uważana jest za pioniera spodni jeansowych. Ich cena jest znacznie wyższa niż spodni jeansowych oferowanych przez inne sieci odzieżowe. Czy warto wydać kilkaset złotych na spodnie tej marki?

Spodnie Wrangler i ich charakterystyka

Spodnie od Wranglera wyróżnia siedem legendarnych detali. Wyposażone są w unikalne, płaskie, miedziane nity. Jako pierwsze wyposażone były w ergonomiczną kieszonkę na zegarek bądź drobne pieniążki, której twórcą jest Ben Lichtenstein. Ponadto w tylnych kieszeniach brzeg założony jest do dołu, co stanowi doskonałe zabezpieczenie przed wypadnięciem cennych przedmiotów. Po zewnętrznej stronie nogawek spodni szwy są płaskie, co pozwala na maksymalny komfort użytkowania. Większość marek oferuje jeansy z założonymi brzegami materiału wzdłuż szwów. Wrangler, w przeciwieństwie do konkurencji, oferuje siedem szlufek zamiast pięciu czy sześciu, dzięki czemu jeansy nie przesuwają się w tali i są perfekcyjnie dopasowane do ciała.

Ponadto, na tylnych kieszeniach spodnie Wrangler mają wyhaftowane charakterystyczne litery „W”, co jest jedynym z najbardziej rozpoznawalnych elementów markowych jeansów. Co ciekawe, haft nie nawiązuje do nazwy, ale do słów „Western Wear” (odzież zachodu). Dodatkowo spodnie tej marki wyposażone są od 1947 roku w skórzane naszywki, co ma symbolizować wytrzymałość i najwyższą jakość oferowanej odzieży jeansowej. Symbolem trwałości jest także lina wkomponowana w logo marki.

Cena warta jakości. Inwestycja na lata

Starając się obiektywnie ocenić spodnie od marki Wrangler trzeba przyznać, że są to jedne z najdroższych jeansów na rynku. Kilkaset złotych za jedną parę spodni jest dla wielu konsumentów  barierą. Wiele osób zastanawia się, czy nawet jeśli jest w stanie przeznaczyć taką  sumę pieniędzy, to czy będzie to inwestycja opłacalna. Śmiało można powiedzieć, że tak. Jeansy Wrangler to nie tylko znana nazwa i metka. To zdecydowanie produkt premium, który doskonale się nosi, i jeszcze lepiej wygląda. Nie bez przyczyny uwielbiają je celebryci i inne znane osoby świata mody i show biznesu. Wydanie kilkuset złotych będzie gwarancją najwyższej jakości, komfortu i designu.

 

Spodnie Wrangler rzucają się w oczy już z daleka. Wcale nie trzeba szukać ich charakterystycznych cech. Wyróżniają się na tle innych produktów fasonem i najwyżej klasy materiałem. Jeśli chcesz wybrać model spodni Wrangler idealnie dopasowany do swojej figury i upodobań, odwiedź stronę internetową https://www.elwix.pl/manufacturer/wrangler, gdzie znajdziesz wiele najmodniejszych modeli spodni.

 

Podaruj sobie wyjątkowy komfort i nietuzinkowy wygląd swoich stylizacji casualowych. Przekonaj się osobiście, jakie to proste!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ