Monday, May 20, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Śpiewająca Magda Mielcarz!

Śpiewająca Magda Mielcarz!

„Nastaw się na chill out 7” to siódma już odsłona wyjątkowych albumów z muzyką chill out sygnowanych przez Chilli ZET

„Nastaw się na chill out 7” – siódma już odsłona wyjątkowych albumów z muzyką chill out sygnowanych przez Chilli ZET. Dwupłytowe wydawnictwo otwiera debiutancki singiel Magdaleny Mielcarz, która została twarzą kampanii promującej album

„Nastaw się na chill out 7”

Zdjęcie 1 z 3

Dwupłytowe wydawnictwo otwiera debiutancki singiel Magdaleny Mielcarz, która została twarzą kampanii promującej album

„Nastaw się na chill out 7”, dostępny w sprzedaży od 17 kwietnia, zawiera 30 starannie dobranych utworów prezentujących różne oblicza chilloutu. Składa się z dwóch płyt: „Love” oraz „Life”. Pierwszą płytę „Love” otwiera premierowy, debiutancki singiel Magdaleny Mielcarz „Drown In Me”. Aktorka i piosenkarka, została twarzą muzycznego albumu sygnowanego przez Chilli ZET. Autorem zdjęć, które zdobią okładkę płyty, jest Rafał Olejniczak. Na pierwszym krążku znalazły się nastrojowe i kojące brzmienia, można na nim usłyszeć utwory m. in. Thievery Corporation, Gary’ego B, Feist, czy Submotion Orchestra.

Druga płyta „Life” prezentuje energetyczne oblicze chill outu. Znajdują się na niej zarówno nowości, jak i dobrze już znane słuchaczom Chilli ZET utwory Bena Westbeech’a, Flight Facilities, Mayera Hawthorne’a czy Aloe Blacc’a.

Chilli ZET przygotowało specjalną podstroję dedykowaną albumowi dostępną na www.chillizet.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ