Saturday, April 13, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Ramona Rey: śpiewa, bo musi

Ramona Rey: śpiewa, bo musi

O modzie i fascynacji muzyką opowiada, nominowana do Oskarów Fashion 2011, Ramona Rey. Już jesienią ukaże się jej trzeci krążek „Ramona Rey 3”

ramona rey

Ramona Rey już wkrótce wyda swoją płytę - "Ramona Rey 3"

O modzie i fascynacji muzyką opowiada, nominowana do Oskarów Fashion 2011, Ramona Rey – gość Platinium Fashion Show. Już jesienią ukaże się jej trzeci krążek „Ramona Rey 3”.

 

Miasto Kobiet: Nosisz ciuchy duetu Paprocki&Brzozowski?
Ramona Rey: Raz – na premierze swojego teledysku do piosenki „Lubię cię” – miałam od nich cudowną turkusową sukienkę. To była zabawna sytuacja. Mój przyjaciel zadzwonił do projektantów i dowiedział się, że mają sukienkę, która od dawna im się ze mną kojarzy i która jest jakby dla mnie stworzona. Okazało się, że to ta sama sukienka, którą wcześniej sobie upatrzyłam.

Miasto Kobiet: Byłaś niedawno nominowana do Oskarów Fashion 2011. Czy to znaczy, że moda jest Ci bardzo bliska?
Ramona Rey: To nie jest rzecz, którą żyję na co dzień. Nie śledzę trendów, nie sprawdzam, co jest modne. Po prostu mam własne wyczucie estetyki, którym się kieruję w malarstwie, muzyce, architekturze, i tak samo w tym, co noszę.

Miasto Kobiet: Powiedz, skąd się wzięłaś na muzycznym rynku?
Ramona Rey: Wychowałam się w środowisku nieartystycznym, ale od początku fascynowała mnie muzyka i malarstwo. Nikt mnie specjalnie ku temu nie popychał, nie zachęcał, to było bardzo mocno zakorzenione we mnie samej. Nie wiem skąd się wzięło, urodziło się razem ze mną i nie potrafiłabym bez tego żyć. Gdy byłam mała, strasznie chciałam chodzić do szkoły muzycznej, ale się nie udało. A teraz jestem na trzecim roku śpiewu klasycznego. Jestem mezzosopranem i kształcę się na… śpiewaczkę operową.

Z Ramoną Rey rozmawiała Aneta Pondo

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Kasia 18 lipca, 2011

    ona jest świetna! muszę koniecznie być na tym koncercie 23 lipca. muszę coś wykombinować! hmmmm…

  • tess 20 lipca, 2011

    Przyznam, że jak pierwszy raz ja usłyszałam to pomyślałam, że to jakieś straszne badziewie, ale widać do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć i dziś uważam że to najbardziej obiecująca polska wokalistka. Nie wiedziałam, ze studiuje śpiew operowy. Niesamowite, bo śpiewa zupełnie… nieoperowo

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ