Wednesday, July 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Spersonalizowany prezent na rocznicę ślubu – na co się zdecydować?

Spersonalizowany prezent na rocznicę ślubu – na co się zdecydować?

Latka lecą i w końcu przychodzi czas na rocznice

Prezent na rocznicę

fot. Pixabay

Rocznica ślubu to wyjątkowy dzień, który przywołuje masę pozytywnych wspomnień. Nic dziwnego, że zazwyczaj chcemy w jakiś sposób go uczcić. Pragniemy podarować coś wyjątkowego najbliższej nam osobie, której złożyliśmy przysięgę małżeńską. Czy powinien być to personalizowany prezent na rocznicę tylko dla naszej ukochanej „drugiej połowy”, czy może z okazji rocznicy ślubu powinniśmy postawić na prezent dla dwojga? Możliwości jest wiele, a okazja jest naprawdę wyjątkowa. Podpowiadamy w artykule!

 

Jaki prezent na rocznicę ślubu dla męża/żony?

Zazwyczaj prezent na rocznicę kupują sobie nawzajem małżonkowie. Szczególnie jeśli rocznica nie jest okrągła. Jednak wybór tego idealnego upominku nie jest taki prosty. Zastanawiamy się często, czy postawić na coś mniej lub bardziej praktycznego. Czy powinniśmy wybrać spersonalizowany prezent? Dobrze, jeśli prezent będzie praktyczny, ponieważ jak pokazuje nam doświadczenie – najlepszy prezent, to taki, który nie będzie leżał porzucony w kącie przez resztę życia. Co sprawdzi się najlepiej jak praktyczny prezent na rocznicę związku? Na pewno wszelkie użyteczne akcesoria domowe takie jak kubki, filiżanki, a nawet cała zastawa!

Spersonalizowany prezent z porcelany

Dlaczego porcelana miałaby być prezentem idealnym? Przede wszystkim dlatego, że używamy jej codziennie. Wobec tego taki prezent na rocznicę ślubu nie zostanie zapomniany, a wręcz prawdopodobnie będzie używany często, spełni więc swoją rolę. Nie mniej drugą równie ważną kwestią jest fakt, że banalny mogłoby się wydawać kubek z napisem, może sprawić, że chętniej i częściej będziemy z ukochaną osobą spędzać czas przy jednym stole, popijając napój. Może to być szybka kawa zaraz przed pracą albo wspólna filiżanka herbaty po pracy. Polecamy spersonalizowany prezent na rocznicę w postaci filiżanki z napisem, kubka z napisem albo nawet całej zastawy! (https://nadzwyczajnie.pl/prezent-na-rocznice-zwiazku) Porcelana z wyjątkowym napisem upamiętniającym związek sprawi, że wspólnie spędzony czas będzie jeszcze milszy i chętniej będziemy do tych chwil wracać.

Spersonalizowany prezent na rocznicę ślubu – jaki napis wybrać?

Jeśli decydujemy się na same kubki lub filiżanki, to mamy spore pole do popisu jeśli chodzi o napis. Możemy wybrać coś bardziej ogólnego, takiego jak „żona idealna’’, „ukochany mąż’’, czy proste, aczkolwiek wiele znaczące „kocham Cię’’ albo postawić na bardziej spersonalizowany prezent. Jakie są możliwości? Możemy zamówić filiżanki z naszym nazwiskiem. Żona dostaje egzemplarz z napisem „Pani Kowalska’’, natomiast mąż z napisem „Pan Kowalski’’. Do tego możemy dodać również datę ślubu. Wszystko zależy od tego, czy wolimy bardziej lub mniej minimalistyczne napisy. Ciekawym wyborem jest również zdecydowanie się na same inicjały na kubku z napisem. Jeśli dodamy do tego delikatną grafikę w postaci serduszka, to uzyskamy naprawdę urocze naczynie, które będzie ozdobą naszego stołu!

Personalizowany prezent – filiżanki z napisem to nie wszystko!

Jeśli to my wręczamy prezent na rocznicę ślubu parze, która ją obchodzi, to warto pokusić się o zakupienie całego zestawu. Może być to dzbanek i filiżanki lub inny komplet porcelany. Dobre sklepy z tego typu artykułami oferują je utrzymywane w takiej samej estetyce. Personalizowany prezent i napis na dzbanku czy filiżankach będzie stworzony przy pomocy tej samej czcionki, by całość świetnie się ze sobą komponowała. Do tego możemy dołożyć również talerze z inicjałami albo datą ślubu i prezent na rocznicę gotowy. Będzie on stanowił wartościową pamiątkę przez wiele lat.

Artykuł napisany we współpracy z Nadzwyczajnie.pl

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ