Sunday, May 26, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Speidel kolekcja bielizny jesień/zima 2012/13

Speidel kolekcja bielizny jesień/zima 2012/13

Speidel to niemiecka marka z wieloletnią tradycją, tworząca bieliznę dostosowaną do potrzeb każdej kobiety. W tym sezonie Sylvia Speidel, projektantka i zarazem właścicielka tej marki, stawia na indywidualizm i klasykę. Promowane są zwłaszcza trzy linie:

Speidel to niemiecka marka z wieloletnią tradycją, tworząca bieliznę dostosowaną do potrzeb każdej kobiety. W tym sezonie Sylvia Speidel, projektantka i zarazem właścicielka tej marki, stawia na indywidualizm i klasykę. Promowane są zwłaszcza trzy linie: Romance, Natural Spirit oraz Sophistication. 

Romance

Charakterystyczną cechą tej kolekcji są delikatne kwiatowe desenie, elegancki granat oraz soczysta i wykwintna czerwień. Kolory te powodują, że kobieta czuje się zmysłowa, elegancka, a zarazem tajemnicza. Dla tych Pań, które jednak wolą romantyzm w nieco bardziej stonowanych barwach, marka oferuje komplety w kolorach szarości i beżów, wykończone delikatną koronką. Cała kolekcja przywodzi na myśl romantyczny pejzaż.

Natural Spirit

Linię tę charakteryzują przede wszystkim ciepłe kolory ziemi: bordo, beż, popiel oraz brąz. Projektantka wykorzystała również nowoczesne wpływy etniczne, które znajdziemy w  koszulkach z trójkątnym i prostokątnym dekoltem z szeroką koronką imitującą biżuterię. Charakterystyczne wzory, kontrasty, zabawa kolorem i formą – to elementy wyróżniające tę linię.

Sophistication

Zmysłowa, kobieca, a zarazem drapieżna, to cechy kobiety dla której została stworzona ostatnia linia marki Speidel – Sophistication. Najważniejsze kolory to czerń, campari, zmysłowy grafit i ponętny kremowy. Linię charakteryzują ciekawe wzory – drobna panterka czy krata oraz przezroczyste, czarne koronki. W kolekcji pojawiają się także halki i body idealnie podkreślające kobiecą figurę.

Najnowszy lookbook marki Speidel to kolekcje dla kobiet, które cenią jakość, ciekawe wzornictwo i idealnie dopasowaną bieliznę. Produkty tworzone są z pasją i ogromnym zaangażowaniem przez kobietę dla kobiet, kochających komfort. Wśród form i wzorów odnajdziemy projekty dla kobiet w każdym wieku.

Więcej na stronie: www.bodylook.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ