Friday, April 12, 2024
Home / PARTNER MK  / Speed dating – modny sposób na poznanie kogoś wyjątkowego!

Speed dating – modny sposób na poznanie kogoś wyjątkowego!

Speed dating to świetna metoda na poznanie kogoś ciekawego

Speed dating

Szybkie randki/ fot. materiały prasowe

Speed dating to świetna metoda na poznanie kogoś ciekawego, kto być może zajmie kiedyś szczególne miejsce w naszym życiu

 

Speed dating, czyli tak zwane szybkie randki to trend, który narodził się w Los Angeles w 1998 roku. Od tamtego czasu stała się to niezwykle popularna metoda na poszukiwanie miłości swojego życia, zwłaszcza przez osoby młode oraz w średnim wieku. Moda ta ostatnimi czasy dotarła także do Polski i jest to bardzo popularny sposób zdobywania nowych znajomości w takich miastach jak Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, czy Poznań. Wydarzenia te odbywają się zazwyczaj w klimatycznych lokalach największych miast Polski, a podczas jednego takiego spotkania, możemy poznać ponad kilkanaście osób, szansa więc, że trafimy na tę jedyną osobę, która jest nam przeznaczona, jest naprawdę spora!

Jak to działa? W ciągu ok. 2 godzin spotykamy się z wieloma różnymi osobami, poznajemy się za pomocą krótkich randek, które zazwyczaj trwają kilka minut, a następnie po sygnale dzwonka przechodzimy do kolejnej osoby. Podczas takiej mini randki rozmawiać możemy, o czym tylko chcemy, mamy trochę czasu, by dać poznać się drugiej osobie, lub zadać jej kilka pytań. Pod koniec takiego spotkania na specjalnej liście zaznaczamy osoby, które nas zaciekawiły. Jeżeli te same osoby, również wyraziły chęć spotkania się z nami po raz kolejny, dostajemy nawzajem swoje dane kontaktowe.

Warto również wspomnieć, że na takim wydarzeniu możemy poznać niekoniecznie tylko swoją drugą połówkę, a nawet przyjaciela na całe życie. Jest to idealny sposób dla osób zabieganych, które nie mają czasu na tradycyjne randki, dla osób nieśmiałych, dla których sporą trudnością jest umówienie się z kimś, lub po prostu dla każdej osoby, która lubi wyzwania i poznawanie nowych ludzi. Jeżeli zaliczasz się do grona takich osób lub zwyczajnie marzysz o poznaniu tej wyjątkowej osoby, a jednocześnie chcesz zrobić to w ciekawy, nietuzinkowy sposób ta opcja jest doskonałym wyborem dla Ciebie! Kto wie, może właśnie na takiej szybkiej randce poznasz miłość swojego życia? Sprawdź opinie uczestników szybkich randek, wybierz swoją grupę wiekową i zapisz się już dzisiaj!

 

źródło: materiały Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, możliwość komentowania jest zablokowana w tym momencie