Thursday, May 30, 2024
Home / Styl życia  / Podróże  / Spa Księżnej Anny w Hotelu Zamek Ryn****

Spa Księżnej Anny w Hotelu Zamek Ryn****

Mieszczące się w najbardziej zacisznym miejscu Hotelu ZAMEK RYN**** SPA Księżnej Anny to sanktuarium luksusu, tradycji pielęgnacyjnych i pierwotnej siły natury czterech żywiołów.

Mieszczące się w najbardziej zacisznym miejscu Hotelu ZAMEK RYN**** SPA Księżnej Anny to sanktuarium luksusu, tradycji pielęgnacyjnych i pierwotnej siły natury czterech żywiołów. W sposób magiczny pozwolimy Państwu schować się przed całym światem i uzyskać harmonię między ciałem, umysłem i duszą. Zabierzemy w podróż pachnącą wonnymi olejkami i ziołami, wprawiającą w stan błogości i relaksu niemal natychmiast po przekroczeniu progu SPA Księżnej Anny.

Spa Księżnej Anny w Hotelu Zamek Ryn

Zdjęcie 1 z 6

fot. Hotel Zamek Ryn

 

Żywioły życia pozwolą odzyskać siły witalne i stać się piękniejszym, zdrowszym i szczęśliwszym. Rozpoczynając od wody, która jest prapoczątkiem życia i oczyszczenia, przechodząc do ognia –rozgrzewającego i energetyzującego , poprzez ziemię – dającą życie, matkę wszystkich plonów, tego co rośnie i kwitnie, kończąc na powietrzu, które jest symbolem nieskończoności, lekkości i wyzwolenia.

[Not a valid template]

W SPA Księżnej Anny zadomowiła się słynna marka …… Mogą więc Państwo wybierać spośród najbardziej wyrafinowanych zabiegów. Każdy z nich odznacza się indywidualnym podejściem do potrzeb Państwa ciała i ducha.

Przygotowaliśmy wyjątkowe rytuały pielęgnacyjno-upiększające otulone w niezwykły zapach oraz terapeutyczny dotyk sprzyjający głębokiemu relaksowi oraz odprężeniu.

Naszą kompleksową ofertę zamykają rytuały pielęgnacyjne dłoni oraz stóp oraz wyjątkowy świat masaży inspirowany technikami z całego świata.

Dedykowane Państwu rytuały to:

– Żywioł wody

– Żywioł ognia

– Żywioł ziemi

– Żywioł powietrza

Hotel Zamek Ryn **** ul. Plac Wolności 2, Ryn; tel. +48 87 429 70 00; hotel@zamekryn.pl

Zapraszamy na naszą stronę www.zamkeryn.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ