Saturday, April 20, 2024
Home / Inne  / Soul Food Bus

Soul Food Bus

[caption id="attachment_81953" align="alignleft" width="300"] Soul Food / fot. Michał Krzaklewski[/caption] O modzie na food trucki już się rozpisywałam. Polega na tym, że jeśli chcesz gotować, a nie masz pieniędzy, kupujesz ciężarówkę i z niej serwujesz to,

Soul Food / fot. Michał Krzaklewski

Soul Food / fot. Michał Krzaklewski

Soul Food / fot. Michał Krzaklewski

Soul Food / fot. Michał Krzaklewski

O modzie na food trucki już się rozpisywałam. Polega na tym, że jeśli chcesz gotować, a nie masz pieniędzy, kupujesz ciężarówkę i z niej serwujesz to, co lubisz. W USA ta moda (i wielkie koszty otwarcia i utrzymania restauracji) doprowadziła do wielkiej rewolucji jedzeniowej: nawet luksusowe – a i takie się zdarza! – jedzenie z ciężarówki jest bowiem tańsze, łatwiej dostępne. W Warszawie ciężarówka z jedzeniem to już standard, w Krakowie, po nysce z kiełbaskami, powstają kolejne. Ja polecam warszawski Soul Food Bus koło basenów na Saskiej Kępie. Hamburger – wypasiony, prosto z ognia – kosztuje tu połowę tego co w restauracji. Quesadilla – ogromna i smaczna. Gotujące chłopaki – do rany przyłóż.

Soul Food Bus, ul. Cybernetyki 2, Warszawa

Agnieszka Kozak

autorka bloga Ugryzienie Kozak

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Wynajem autokarów Katowice 4 września, 2013

    Bardzo ciekawe to wszytko. Ale czy to jest najważniejsze aby prawidłowo wynająć autokar? Przecież można to zrobić o wiele prościej. Wystarczy odwiedzić odpowiedni serwis. Poza tym autokary do bardzo dobry środek transportu, który należy promować gdzie tylko się da.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ