Sunday, March 3, 2024
Home / Kuchnia  / SOTI Natural. Więcej niż woda. Więcej niż herbata

SOTI Natural. Więcej niż woda. Więcej niż herbata

Jednym z wyjątkowych produktów na półkach w sklepach są herbaty butelkowane i precyzyjnie zaparzone SOTI Natural. Produkują je Monika Kowal i Adam Paluszyński, których to choroba nowotworowa w rodzinie zmotywowała do stworzenia zdrowych, wygodnych napojów.    Jak

herbata naturalna

W składzie herbat SOTI znajdziemy 100% naparu z liści. Dzięki temu taki napój to 100% właściwości z herbaty z liści i źródlanej wody / fot. congerdesign / Pixabay

Jednym z wyjątkowych produktów na półkach w sklepach są herbaty butelkowane i precyzyjnie zaparzone SOTI Natural. Produkują je Monika Kowal i Adam Paluszyński, których to choroba nowotworowa w rodzinie zmotywowała do stworzenia zdrowych, wygodnych napojów. 

 

Jak powstają herbaty SOTI?

Przy procesie powstania herbat SOTI Natural kontroluję jakość suszu, tak by dać konsumentom gwarancję zawartości antyoksydantów. Badałam liście dostępne w Polsce w herbaciarniach. Często były niestety zwietrzałe, a co za tym idzie, po zaparzeniu (nawet bardzo precyzyjnym) nie miały wartości zdrowotnych. Dodatkowo w warunkach domowych nie mamy często możliwości zaparzyć precyzyjnie (co do minuty, co do jednego stopnia temperatury) czy użyć odpowiedniego naczynia.

 

Na koniec pozostaje właśnie kwestia czasu przyrządzenia. Jeśli chcę się napić ciepłej herbaty — wlewam do czajnika elektrycznego z butelki SOTI Natural, podgrzewam kilka stopni bez przekroczenia temperatury wrzenia tak, by zachowane zostały właściwości, wlewam sobie do kubka, czajnik przepłukuję i nie muszę tracić czasu na odmierzanie liści i czyszczenie fusów. Piję w biurze ciepłą SOTI, a kiedy wychodzę na spotkanie czy spędzam cały dzień w samochodzie mam zawsze przy sobie wygodną butelkę SOTI Natural, która dodaje mi energii i poczucia, że robię coś dobrego dla swojego organizmu — dostarczam mu paliwa, które nie zawiera cukrów, słodzików, konserwantów  — mówi Monika Kowal, właścicielka firmy.

 

Wiem, że pijąc SOTI, dostarczam mojemu organizmowi antyoksydantów. Myślę, że dla każdego z nas jest to istotne. Na treningu nie piję wody a właśnie butelkę SOTI Natural lub GO BIO, żeby wzmocnić efekty treningu poprzez dodanie przeciwutleniaczy. Czuję się lepiej i widzę że mój metabolizm po prostu przyspiesza.

 

SOTI Natural to stuprocentowe, niesłodzone herbaty zamknięte w wygodnych butelkach i puszkach. Co oznacza stuprocentowe? A to, że w składzie nie znajdziemy kilku procent koncentratu a właśnie 100% naparu z liści. Dzięki temu taki napój to 100% właściwości z herbaty z liści i źródlanej wody. Schłodzony świetnie orzeźwia ze względów na brak fruktozy czy słodzików. SOTI Natural znajdziesz m.in. w sklepach Żabka, Lidl czy online.

 

soti

SOTI Natural to stuprocentowe, niesłodzone herbaty zamknięte w wygodnych butelkach i puszkach / fot. materiały prasowe

Jakie herbaty znajdziemy w butelkach SOTI Natural i GO BIO?

Pod marką SOTI Natural mamy już siedem wariantów: czysta zielona herbata z szlachetnego gatunku liści Gyokuro, jaśminowa zaparzona z perłowego jaśminu, miętowa herbata z trawą cytrusową, czerwona herbata rooibos z imbirem i wersja naturalnie słodsza bez cukrów popcorn tea z prażoną kukurydzą. Wkrótce także w każdym sklepie Lidl będzie seria limitowana : zielona z skórką z cytryny oraz zielona z wanilią. Pod marką GO BIO w Biedronkach znajdziemy trzy herbaty w butelce 500 ml : zielona Sencha, czerwona Rooibos, biała herbata z jaśminem.

 

SOTI Natural. Nowe z łyżką miodu

SOTI Natural pojawiło się w nowej różanej wersji z łyżką miodu w eko kartonowej puszce. Obecnie dostępne wyłącznie w sklepie online producenta z darmową przesyłką, natomiast już wkrótce w najlepszych restauracjach i delikatesach. W składzie tylko 2 kcal/ 100 ml oraz 100% napar z różanej herbaty z łyżeczką wegańskiego miodu. Opcja idealna na lato!

 

SOTI Natural pojawiło się w nowej różanej wersji z łyżką miodu w eko kartonowej puszce.

SOTI Natural pojawiło się w nowej różanej wersji z łyżką miodu w eko kartonowej puszce / fot. materiały prasowe

 

 

shop.sotinatural.com

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ