Monday, April 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Sonia Bohosiewicz na Maniewski 4 Ladies: Miło wrócić do Krakowa (zdjęcia)

Sonia Bohosiewicz na Maniewski 4 Ladies: Miło wrócić do Krakowa (zdjęcia)

8 marca w Krakowie to nie tylko Dzień Kobiet. To także wieczór Maniewski 4 Ladies, organizowany co roku przez znanego stylistę fryzur Macieja Maniewskiego.

8 marca w Krakowie to nie tylko Dzień Kobiet. To także wieczór Maniewski 4 Ladies, organizowany co roku przez znanego stylistę fryzur Macieja Maniewskiego.

Maniewski 4 Ladies

Zdjęcie 1 z 11

fot. Katarzyna Dąbrowska

 

Tym razem impreza odbyła się w Pasażu 13. Maniewski przygotował najnowszą kolekcję trendów fryzjerskich, którą zaprezentował wraz z marką ECHO. Gwoździem programu był pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła na sezon wiosna/lato 2013. Królowały klasyczne fasony w odcieniach złota, błękitów i szarości. Wśród gwiazd pojawiły się m.in. siostry Bohosiewicz: Sonia i Maja, Ada Szulc oraz Magda Steczkowska. W przerwie udało nam się zamienić z Sonią kilka słów…

[Not a valid template]

Miasto Kobiet: Jak się ogląda pokaz mody z perspektywy prowadzącej?

Sonia Bohosiewicz: W sumie się go nie ogląda, bo siedzi się z tyłu. Ale dobrze znam kolekcję Łukasza Jemioła i bardzo często sięgam po jego rzeczy.

Miasto Kobiet: Co zatem wybrała Pani z najnowszej kolekcji?

Sonia Bohosiewicz: Bardzo lubię tę czarną spódnicę ze skóry, którą mi Łukasz dzisiaj zaproponował. Jest stylizowana na modne teraz lata 60., a w wydaniu Łukasza ten trend pokazany jest z pazurem, co bardzo mi odpowiada.

Miasto Kobiet: Studiowała Pani w Krakowie. Miło się tu wraca?

Sonia Bohosiewicz: Bardzo miło, oczywiście. Nie tylko tu studiowałam, ale potem przez 10 lat mieszkałam. W zasadzie dłużej mieszkałam tutaj niż w Warszawie, ale to jednak Warszawa jest teraz moim domem. Tęsknię tylko za ludźmi z Krakowa i brakuje mi trochę Rynku. Szkoda, że w Warszawie nie ma takiego miejsca…

Rozmawiała: Joanna Depa

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
 • słupki ogrodzeniowe 12 marca, 2013

  Siatki leśne są wyjątkowo skutecznym rozwiązaniem jeśli musimy zastosować wykorzystanie odpowiedniego dla Nas sposobu grodzeń, jest idealny zarówno na terenie publicznych posesji, ale również przy zwykłym ogrodzeniu pól uprawnych oraz fabryk.
  Zstosowaniesiatki leśnej zapewnia straż przez amatorami cudzej własności.
  Główną cechą chzakterystyczną jest mnogość zastosowań.

  Najbardziej wartościową storną takiego
  rozwiąznia, jest też jego efektywność oraz łatwy montarz.
  Polecam.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ