Friday, June 21, 2024
Home / Inne  / Krągłe i apetyczne… winogrona!

Krągłe i apetyczne… winogrona!

Krągłe, apetyczne i pyszne. A jaka w nich moc! Orzeźwiają, polepszają nasze samopoczucie. Poprawiają krążenie w organizmie, obniżają wysokość ciśnienia tętniczego. Kilka słów o winogronach

Krągłe, apetyczne i pyszne. A jaka w nich moc! Orzeźwiają, polepszają nasze samopoczucie. Poprawiają krążenie w organizmie, obniżają wysokość ciśnienia tętniczego. Lepsze krążenie oznacza sprawniejszą dostawę tlenu w komórkach krwi nie tylko do narządów wewnętrznych układu krwionośnego czy pokarmowo-wydalniczego, ale także do mózgu. Winogrona zaleca się też do spożycia osobom narażonym na stres i wykazujących nadpobudliwość nerwową!

Zastanawialiśmy się w jaki sposób urozmaicić dietę, skoro te małe słodkie kuleczki, mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie a jeść ich ciągle nie sposób. Owoc może się szybko znudzić, dlatego mamy dla Was smaczną alternatywę – smak winogron zamknięty w butelce. Odnaleźliśmy na sklepowych półkach produkt spełniający nasze wymagania – świeży sok z czerwonych winogron firmy Marwit.

Marwit słynie z bogatego asortymentu soków świeżych – 100%, niepasteryzowanych, smacznych i zdrowych. Dbając o swoich obiorców, ale także przełamując rutynę smakową, cyklicznie poszerza swój asortyment o nowe smaki, wprowadzając na półkę sklepową limitowaną serię soków świeżych. Swoją ofertę stale wzbogaca o nowe smaki, w oparciu o oczekiwania i sugestie konsumentów. W zależności od dostępności konkretnego owocu, na okres najczęściej od 2 do 4 miesięcy, na rynek wchodzą soki w oryginalnych, niespotykanych dotąd smakach. Obecnie w limitowanej serii dostępny jest właśnie sok z czerwonych winogron.

Dodatkowym atrybutem tego soku jest ciemnoczerwona barwa, która od pierwszego spojrzenia przywołuje w pamięci dojrzałe owoce słodkich, soczystych czerwonych winogron dojrzewających w pełni słonecznego lata. Codzienna dawka winogron zapewni nam uwolnienie się od odczuwania ciągłego zmęczenia, bólów głowy i osłabionej odporności. Gorąco polecamy!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ